Apartmá v Londýně (1996)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Apartmá v Londýně zdarma

 • Rok uvedení: 1996
 • Délka tv filmu: 2 hod 00 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Komedie
 • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Jay Sandrich  (88 let)

Producenti tv filmu:

Robert Halmi Sr.  (96 let)Greg Smith  (80 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Lee Holdridge  (76 let)

Kamera a efekty:

Dennis C. Lewiston  (86 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Neil Simon's London Suite
 • Gente Fina é Outra Coisa
 • London Suite (1996) (TV)

Oficiální distributor:

Robert Halmi

Shlédnout Apartmá v Londýně tv film z roku 1996 online

Apartmá v Londýně

Shlédnout tv film Apartmá v Londýně

Videosoubor: ApartmaVLondyne.mpg

Stopáž: 01:59:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Deborah MooreJonathan Silverman  (Paul Dolby)Julie Hagerty  (Anne Ferris)Madeline Kahn  (Sharon Semple)Rolf Saxon  (Carl Dolby)Kelsey Grammer  (Sydney Nichols)Patricia Clarkson  (Diana Nichols)Kristen Johnston  (Grace Chapman)Michael Richards  (Mark Ferris)Julia Louis-Dreyfus  (Debra Dolby)Richard Mulligan  (Dennis Cummings)Paxton Whitehead  (Dr. McMerlin)Deborah Moore  (Meg Dolby)James Payne  (Taxi Driver at Cemetery)Dorothea Phillips  (Woman at Airport)Cathy Murphy  (Hotel Waitress)Janine Duvitski  (Emma)Jane Carr  (Mrs. Sitgood)William Franklyn  (Widley)Jonathan Stratt  (Hotel Doorman)Robert McBain  (Hobwick)Alisa Bosschaert  (Hotel Assistant)Stewart Harwood  (Cab Driver)Matthew Ashforde  (Bellboy)Jack McKenzie  (Waiter)Michael Hobbs  (Bellboy)Margot Steinberg  (Lauren Semple)Hilary Crane  (Woman in Restaurant)Eileen Dunwoodie  (Jane)John Marquez  (Hotel Plumber)David Mulligan  (Hotel Waiter)Virginia Stride  (Beatrice)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 12. 5. 1998
 • USA 15. 9. 1996

Film Apartmá v Londýně přidal do databáze uživatel kodisa, za jeho úsilí mu děkujeme. Kodisa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Válka živě

Válka živě

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit online film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu... shlédnout film »