Apartmá v Londýně (1996)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Apartmá v Londýně zdarma

 • Rok uvedení: 1996
 • Délka tv filmu: 2 hod 00 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Komedie
 • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Jay Sandrich  (88 let)

Producenti tv filmu:

Robert Halmi Sr.  (97 let)Greg Smith  (81 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Lee Holdridge  (76 let)

Kamera a efekty:

Dennis C. Lewiston  (86 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Neil Simon's London Suite
 • Gente Fina é Outra Coisa
 • London Suite (1996) (TV)

Oficiální distributor:

Robert Halmi

Shlédnout Apartmá v Londýně tv film z roku 1996 online

Apartmá v Londýně

Shlédnout tv film Apartmá v Londýně

Videosoubor: ApartmaVLondyne.mpg

Stopáž: 01:59:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Deborah MooreJonathan Silverman  (Paul Dolby)Julie Hagerty  (Anne Ferris)Madeline Kahn  (Sharon Semple)Rolf Saxon  (Carl Dolby)Kelsey Grammer  (Sydney Nichols)Patricia Clarkson  (Diana Nichols)Kristen Johnston  (Grace Chapman)Michael Richards  (Mark Ferris)Julia Louis-Dreyfus  (Debra Dolby)Richard Mulligan  (Dennis Cummings)Paxton Whitehead  (Dr. McMerlin)Deborah Moore  (Meg Dolby)James Payne  (Taxi Driver at Cemetery)Dorothea Phillips  (Woman at Airport)Cathy Murphy  (Hotel Waitress)Janine Duvitski  (Emma)Jane Carr  (Mrs. Sitgood)William Franklyn  (Widley)Jonathan Stratt  (Hotel Doorman)Robert McBain  (Hobwick)Alisa Bosschaert  (Hotel Assistant)Stewart Harwood  (Cab Driver)Matthew Ashforde  (Bellboy)Jack McKenzie  (Waiter)Michael Hobbs  (Bellboy)Margot Steinberg  (Lauren Semple)Hilary Crane  (Woman in Restaurant)Eileen Dunwoodie  (Jane)John Marquez  (Hotel Plumber)David Mulligan  (Hotel Waiter)Virginia Stride  (Beatrice)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 12. 5. 1998
 • USA 15. 9. 1996

Film Apartmá v Londýně přidal do databáze uživatel kodisa, za jeho úsilí mu děkujeme. Kodisa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »