André Techiné (1993)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
André Techiné zdarma

  • Rok uvedení: 1993
  • Délka tv filmu: 51 min
  • Země původu:  Francie
  • Originální jazyk: Francouzština
  • Žánr: Dokumentární
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Laurent Perrin  (65 let)

Producenti tv filmu:

André S. Labarthe  (89 let)Janine Bazin  (98 let)Xavier CarniauxChristine PerrierLiane Willemont

Kamera a efekty:

Maurice PerrimondOlivier Chambon

TV Film uveden také pod názvy:

  • Cinéma, de notre temps" André Téchiné, après la Nouvelle Vague...

Shlédnout André Techiné tv film z roku 1993 online

Od Valencie po Paříž, od chození do kina až po praktické detaily filmové režie, André Téchiné představuje svou kariéru filmového režiséra období „po Nové vlně“: své okouzlení filmy Jacquese Demyho, lásku k americké kinematografii šedesátých let, první film Vzpomínky na Francii (1975), natočený v jeho rodném městě, film Místo zločinu (1986), své setkání s Jeanne Moreau, Catherine Deneuve atd. V kontrastu k tomuto rozhovoru film představí divákům také Jacquese Nolota, dlouholetého Téchiného přítele, herce a scenáristu filmů La Matiouette (1983) a Nelíbám (1991). Film je doplněn ukázkami z již vzpomínaných filmů Vzpomínky na Francii, Místo zločinu a Divoké rákosí (1994).

Zdroj: doporučený popis od distributora


André Techiné

Shlédnout tv film André Techiné

Videosoubor: rip_ante_1993.mpeg

Stopáž: 00:51:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Catherine Deneuve  (Sama sebe)Juliette Binoche  (Sama sebe)Daniel Auteuil  (Sám sebe)Emmanuelle Béart  (Sama sebe)Sandrine Bonnaire  (Sama sebe)André Téchiné  (Sám sebe)Jacques Nolot  (Sám sebe)


Film André Techiné přidal do databáze uživatel nikit, za jeho úsilí mu děkujeme. Nikit také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »