Bandit: Bandit's Silver Angel (1994)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Bandit: Bandit's Silver Angel zdarma

 • Rok uvedení: 1994
 • Délka tv filmu: 1 hod 30 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Komedie, Rodinný
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Hal Needham  (†83 let)

Producenti tv filmu:

Hal Needham  (†83 let)Ric Rondell  (76 let)Alan P. Horowitz  (89 let)

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Steve Dorff  (69 let)

Kamera a efekty:

Michael Shea  (93 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Smokey és a Bandita 7: Egyszer fenn, egyszer lenn
 • Bandido e o Anjo de Prata
 • Bandit: Bandit and the Silver Angel
 • Smokey and the Bandit 7
 • Bandit 7: Bandit's Silver Angel
 • Bandit - Ein ausgekochtes Schlitzohr gibt Gas
 • Bandit: Bandit's Silver Angel (1994) (TV)

Oficiální distributor:

IPS Productions

Shlédnout Bandit: Bandit's Silver Angel tv film z roku 1994 online

Už sa zdalo, že čierna ovca rodiny strýko Cyruss sa nechal presvedčiť, že Bandit skutočne nechce mať nič spoločné s jeho pojazdným lunaparkom. Lenže skutočnosť je celkom iná, aj keď trocha inak, ako by sa mohlo zdať. Podľa poslednej vôle strýka je pojazdný lunapark odkázaný so všetkým, čo k tomu patrí Angel Austinovej. Lenže krátko na to sa začnú diať zvláštne veci. Angel je krásna a Bandit jej musí pomôcť. Vydieranie nie je ničím výnimočné. Niekde v konštrukcii je totiž ukryté nesmierne bohatstvo...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Bandit: Bandit's Silver Angel

Shlédnout tv film Bandit: Bandit's Silver Angel

Videosoubor: 3472917100_BBSSA_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:31:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Traci Lords  (Angel Austin)Brian Krause  (Lynn)Brian Bloom  (Bandit)Donald O'Connor  (Uncle Cyrus)Christine Jansen  (Liz)Michael Burgess  (FBI Agent)Marc Macaulay  (Duke)Jeffrey Pillars  (Deputy Ed)Randell Haynes  (Sturley)Lou Criscuolo  (Leonard Blair)J. Michael Hunter  (Bob)April Tatro  (Fiona)Dean Whitworth  (Jake)Jim Gloster  (Jasper)David Lenthall  (Sheriff Clanton)Michael Mattison  (Carnival Barker)Deacon Dawson  (Deputy Joe)Scott Bloom  (Martin)Dawn Sears  (Troubador)Beth Bruce  (Babs)Fred Ottman  (Albert)David Dannehl  (Duke's Thug)Preston Barrett  (Western Union Man)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 10. 4. 1994

Film Bandit: Bandit's Silver Angel přidal do databáze uživatel Shelmi, za jeho úsilí mu děkujeme. Shelmi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »