Bandit: Bandit's Silver Angel (1994)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Bandit: Bandit's Silver Angel zdarma

 • Rok uvedení: 1994
 • Délka tv filmu: 1 hod 30 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Komedie, Rodinný
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Hal Needham  (†83 let)

Producenti tv filmu:

Hal Needham  (†83 let)Ric Rondell  (77 let)Alan P. Horowitz  (89 let)

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Steve Dorff  (70 let)

Kamera a efekty:

Michael Shea  (94 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Smokey és a Bandita 7: Egyszer fenn, egyszer lenn
 • Bandido e o Anjo de Prata
 • Bandit: Bandit and the Silver Angel
 • Smokey and the Bandit 7
 • Bandit 7: Bandit's Silver Angel
 • Bandit - Ein ausgekochtes Schlitzohr gibt Gas
 • Bandit: Bandit's Silver Angel (1994) (TV)

Oficiální distributor:

IPS Productions

Shlédnout Bandit: Bandit's Silver Angel tv film z roku 1994 online

Už sa zdalo, že čierna ovca rodiny strýko Cyruss sa nechal presvedčiť, že Bandit skutočne nechce mať nič spoločné s jeho pojazdným lunaparkom. Lenže skutočnosť je celkom iná, aj keď trocha inak, ako by sa mohlo zdať. Podľa poslednej vôle strýka je pojazdný lunapark odkázaný so všetkým, čo k tomu patrí Angel Austinovej. Lenže krátko na to sa začnú diať zvláštne veci. Angel je krásna a Bandit jej musí pomôcť. Vydieranie nie je ničím výnimočné. Niekde v konštrukcii je totiž ukryté nesmierne bohatstvo...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Bandit: Bandit's Silver Angel

Shlédnout tv film Bandit: Bandit's Silver Angel

Videosoubor: 3472917100_BBSSA_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:31:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Traci Lords  (Angel Austin)Brian Krause  (Lynn)Brian Bloom  (Bandit)Donald O'Connor  (Uncle Cyrus)Christine Jansen  (Liz)Michael Burgess  (FBI Agent)Marc Macaulay  (Duke)Jeffrey Pillars  (Deputy Ed)Randell Haynes  (Sturley)Lou Criscuolo  (Leonard Blair)J. Michael Hunter  (Bob)April Tatro  (Fiona)Dean Whitworth  (Jake)Jim Gloster  (Jasper)David Lenthall  (Sheriff Clanton)Michael Mattison  (Carnival Barker)Deacon Dawson  (Deputy Joe)Scott Bloom  (Martin)Dawn Sears  (Troubador)Beth Bruce  (Babs)Fred Ottman  (Albert)David Dannehl  (Duke's Thug)Preston Barrett  (Western Union Man)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 10. 4. 1994

Film Bandit: Bandit's Silver Angel přidal do databáze uživatel Shelmi, za jeho úsilí mu děkujeme. Shelmi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »