Die Liebschaften des Hektor Dalmore (1921)

Dnes je 12.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Die Liebschaften des Hektor Dalmore zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Richard Oswald  (†83 let)

Shlédnout Die Liebschaften des Hektor Dalmore film z roku 1921 online

Die Liebschaften des Hektor Dalmore

Shlédnout film Die Liebschaften des Hektor Dalmore

Videosoubor: rip_dilideheda_1921-XVid.avi

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Lya De PuttiConrad VeidtHans JunkermannErna Morena


Film Die Liebschaften des Hektor Dalmore přidal do databáze uživatel lucka0408, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucka0408 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

Umanutý dobrodruh Fitzcarraldo si usmyslí, že do peruánských pralesů dopraví zázrak evropské kultury - operu. Jeho cesta do nitra neprobádaných končin naráží na bezpočet potíží, k nejpověstnějším patří přesouvání parníku přes horský hřeben. Ve filmu zaznějí slavní operní melodie, z gramofonových desek uslyšíme i hlas Enrika Carusa, jenž téměř zázračně uklidní nepřátelsky naladěné Indiány Online online film se natáčel za mimořádně obtížných podmínek tři roky, během nichž musel režisér měnit i herecké obsazení - mimo jiné odstoupili např. Jack Nicholson a Mick Jagger. shlédnout film »

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Americkou herečku Whoopi Goldbergovou zná většina diváků z filmu Duch, v němž hrála s Patrickem Swayzem. Jedna z nejvýraznějších komiček současnosti má ovšem na kontě mnohem víc známých snímků, v nichž dokázala, že umí zahrát i charakterní role. Narodila se roku 1955 a online ve filmu debutovala až ve svých třiceti letech - a to hned u slavného Stevena Spielberga v jeho Barvě nachu. V roce 1992 natočila svůj nejúspěšnější online film Sestra v akci, který se dočkal několika pokračování... shlédnout film »