Die Liebschaften des Hektor Dalmore (1921)

Dnes je 11.11. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Die Liebschaften des Hektor Dalmore zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Richard Oswald  (†83 let)

Shlédnout Die Liebschaften des Hektor Dalmore film z roku 1921 online

Die Liebschaften des Hektor Dalmore

Shlédnout film Die Liebschaften des Hektor Dalmore

Videosoubor: rip_dilideheda_1921-XVid.avi

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Lya De PuttiConrad VeidtHans JunkermannErna Morena


Film Die Liebschaften des Hektor Dalmore přidal do databáze uživatel lucka0408, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucka0408 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »

Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »