Specijalno vaspitanje (1977)

Dnes je 14.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Specijalno vaspitanje zdarma

 • Rok uvedení: 1977
 • Délka filmu: 1 hod 50 min
 • Země původu:  Jugoslávie
 • Originální jazyk: Serbo-Croatian
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

7.6 / 10

Film režíroval:

Goran Marković  (73 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zoran Simjanović  (74 let)

Kamera a efekty:

Zivko Zalar  (72 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Specijalno vaspitanje
 • Special Education
 • Edukacja specjalna
 • Fiúk az intézetből
 • Sondererziehung

Oficiální distributor:

Centar Film

Shlédnout Specijalno vaspitanje film z roku 1977 online

Specijalno vaspitanje

Shlédnout film Specijalno vaspitanje

Videosoubor: SpecijalnoVaspitanjeH264.mkv

Stopáž: 01:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rajko Grlić  (Zatvorenik)Srdjan Karanović  (Moderni policajac)Goran MarkovićLjubiša Samardžić  (Milicioner Cane)Rade Marković  (Sudija)Aleksandar Bercek  (Ljupce)Slavko Štimac  (Pera 'Trta)Slobodan Aligrudic  (Komandir milicije)Bekim Fehmiu  (Vaspitac Zarko Munizaba)Branislav Lecic  (Fikret)Zoran Simjanović  (Paganini)Dragan KresojaJosif Tatić  (Vaspitac Stojanovic)Branko BaleticVladan Zivkovic  (Vozac hladnjace)Predrag Milinkovic  (Drugi pijanac)Ljubomir Cipranic  (Pijanac Ilija)Bogdan Jakus  (Majcin svaler)Mirjana Blaskovic  (Perina majka)Cvijeta Mesic  (Psiholog Kosara)Jovan  (Majstor Hranislav)Vesna Krajina  (Perina majka)Radmila Savicevic  (Komsinica)Vojislav Brajovic  (Sám sebe)Ratko Tankosic  (Sarma)Zoran Amar  (Sticenik doma)Aleksandar StojanovicSlobodan PavicevicPetar Lupa  (Treci pijanac)Olivera Jezina  (Autostoperka Mira)Milka Lukic  (Rosa)Radmila Gutesa  (Socijalni radnik)Branko Stefanovic  (Cetvrti pijanac)Dragan IlicZarko Bajic  (Strahinja)Nadezda Perovic  (Nada Perovic)Mile GavrilovicBojana SelimovicMiroslav SimicHasim Ugljanin  (Sirce)Milena LazarevicRadmila Jovancicevic  (Munizabina devojka)Slavisa MilanovicMilivoje Tomic  (Direktor popravnog doma)


Film Specijalno vaspitanje přidal do databáze uživatel ZuzQa777, za jeho úsilí mu děkujeme. ZuzQa777 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Cuba Gooding Jr. ztvárnil v tomto biografickém dramatu neurochirurga Bena Carsona Online online film vypráví inspirativní příběh chudého chlapce, který překonal množství nelehkých překážek, aby se stal jedním z nejlepších světových chirurgů. Cuba Gooding Jr. si zahrál v biografickém filmu, který vypráví strhující životní příběh Bena Carsona, muže který toužil stát se lékařem. Pocházel z nuzného prostředí, ve škole měl slabý prospěch a navíc vznětlivou povahu, což jsou velké překážky k dosažení tak vysokého cíle... shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »