Specijalno vaspitanje (1977)

Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Specijalno vaspitanje zdarma

 • Rok uvedení: 1977
 • Délka filmu: 1 hod 50 min
 • Země původu:  Jugoslávie
 • Originální jazyk: Serbo-Croatian
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

7.6 / 10

Film režíroval:

Goran Marković  (73 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zoran Simjanović  (73 let)

Kamera a efekty:

Zivko Zalar  (71 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Specijalno vaspitanje
 • Special Education
 • Edukacja specjalna
 • Fiúk az intézetből
 • Sondererziehung

Oficiální distributor:

Centar Film

Shlédnout Specijalno vaspitanje film z roku 1977 online

Specijalno vaspitanje

Shlédnout film Specijalno vaspitanje

Videosoubor: SpecijalnoVaspitanjeH264.mkv

Stopáž: 01:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rajko Grlić  (Zatvorenik)Srdjan Karanović  (Moderni policajac)Goran MarkovićLjubiša Samardžić  (Milicioner Cane)Rade Marković  (Sudija)Aleksandar Bercek  (Ljupce)Slavko Štimac  (Pera 'Trta)Slobodan Aligrudic  (Komandir milicije)Bekim Fehmiu  (Vaspitac Zarko Munizaba)Branislav Lecic  (Fikret)Zoran Simjanović  (Paganini)Dragan KresojaJosif Tatić  (Vaspitac Stojanovic)Branko BaleticVladan Zivkovic  (Vozac hladnjace)Predrag Milinkovic  (Drugi pijanac)Ljubomir Cipranic  (Pijanac Ilija)Bogdan Jakus  (Majcin svaler)Mirjana Blaskovic  (Perina majka)Cvijeta Mesic  (Psiholog Kosara)Jovan  (Majstor Hranislav)Vesna Krajina  (Perina majka)Radmila Savicevic  (Komsinica)Vojislav Brajovic  (Sám sebe)Ratko Tankosic  (Sarma)Zoran Amar  (Sticenik doma)Aleksandar StojanovicSlobodan PavicevicPetar Lupa  (Treci pijanac)Olivera Jezina  (Autostoperka Mira)Milka Lukic  (Rosa)Radmila Gutesa  (Socijalni radnik)Branko Stefanovic  (Cetvrti pijanac)Dragan IlicZarko Bajic  (Strahinja)Nadezda Perovic  (Nada Perovic)Mile GavrilovicBojana SelimovicMiroslav SimicHasim Ugljanin  (Sirce)Milena LazarevicRadmila Jovancicevic  (Munizabina devojka)Slavisa MilanovicMilivoje Tomic  (Direktor popravnog doma)


Film Specijalno vaspitanje přidal do databáze uživatel ZuzQa777, za jeho úsilí mu děkujeme. ZuzQa777 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »