Bocal aux poissons-rouges (1895)

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bocal aux poissons-rouges zdarma

Hodnocení filmu:

5.5 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Bocal aux poissons-rouges

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Bocal aux poissons-rouges film z roku 1895 online

Bocal aux poissons-rouges

Shlédnout film Bocal aux poissons-rouges

Videosoubor: rip_boauporo_1895-XVid.avi

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA


Film Bocal aux poissons-rouges přidal do databáze uživatel Bellasara, za jeho úsilí mu děkujeme. Bellasara také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Úplně osobní

Úplně osobní

Ve filmu Úplně osobní (2005) vzpomíná režisér Nedžad Begovič na léta strávená v Bosně a Hercegovině. Se svérázným humorem vypráví ve svém dokumentárně-hraném snímku historky z dětství v titovské Jugoslávii i zážitky z války, která provázela její rozpad. Begovič vyvolává zvonařskou scénu z Tarkovského Andreje Rubleva a prohlašuje, že chce také udělat mistrovské dílo čili odlít svůj zvon. Možná i proto online film vznikl bez štábu a technického zázemí: je zde pouze filmař se svojí kamerou... shlédnout film »