Bocal aux poissons-rouges (1895)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bocal aux poissons-rouges zdarma

Hodnocení filmu:

5.5 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Bocal aux poissons-rouges

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Bocal aux poissons-rouges film z roku 1895 online

Bocal aux poissons-rouges

Shlédnout film Bocal aux poissons-rouges

Videosoubor: rip_boauporo_1895-XVid.avi

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA


Film Bocal aux poissons-rouges přidal do databáze uživatel Bellasara, za jeho úsilí mu děkujeme. Bellasara také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »