Bocal aux poissons-rouges (1895)

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bocal aux poissons-rouges zdarma

Hodnocení filmu:

5.5 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Bocal aux poissons-rouges

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Bocal aux poissons-rouges film z roku 1895 online

Bocal aux poissons-rouges

Shlédnout film Bocal aux poissons-rouges

Videosoubor: rip_boauporo_1895-XVid.avi

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA


Film Bocal aux poissons-rouges přidal do databáze uživatel Bellasara, za jeho úsilí mu děkujeme. Bellasara také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »