Rasputin: Ďábel z masa a kostí (2002)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Rasputin: Ďábel z masa a kostí zdarma

Hodnocení tv filmu:

6.4 / 10

TV Film režíroval:

Olly Lambert

Producenti tv filmu:

Nicolas KentOlly LambertEmma CahusacAdam Warner  (37 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

John Balance  (59 let)

Kamera a efekty:

Stephen Standen

TV Film uveden také pod názvy:

  • Rasputin: The Devil in the Flesh (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Oxford Film and Television Production

Shlédnout Rasputin: Ďábel z masa a kostí tv film z roku 2002 online

Pořad, který lze zčásti označit za horor a zčásti za investigativní reportáž, odkrývá temný, sexuální a bestiální svět Rasputina, ruského antikrista. Postupně se přeneseme z děsivých sibiřských pustin od tamních tajných sekt až do Petrohradu, jehož majestátnost byla v rozporu se zlověstným utajeným světem saun a sexuální frustrace. Poznáme značně nepochopeného muže, který přišel z východu, aby šířil nový druh svatosti a přinesl zkázu carům. Díky nedávnému nálezu ztraceného spisu, jenž obsahuje výpovědi mnoha jeho blízkých přátel a známých, oživíme hlasy těch, kteří byli Rasputinovi nejblíže, jeho milenek, rivalů a stoupenců. Jejich hlasy doprovází bohaté a zajímavé sekvence, na jejichž základě si lze udělat jasnou představu o tom, co se odehrávalo v klášterech a lázeňských domech Rasputinova světa.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Rasputin: Ďábel z masa a kostí

Shlédnout tv film Rasputin: Ďábel z masa a kostí

Videosoubor: rasputin_dabel_z_masa_a_kosti_2002.flv

Stopáž: 00:55:16 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Brian Cox  (Vyprávěč)Olegar Fedoro  (Grigori Rasputin)car Mikuláš II. Alexandrovič  (Sám sebe)carevna Alexandra Fjodorovna Hesenská  (Sama sebe)Edvard Radzinskij  (Sám sebe)Colin Wilson  (Sám sebe)Larissa Kouznetsova  (Devotee)Oleg Mirochnikov  (Policeman)Adrian Bott  (Sám sebe)Orlando Figes  (Sám sebe)Dan Healey  (Sám sebe)Aleksey Nikolaeyvitch Romanov  (Sám sebe)Tim Shuker  (Sám sebe)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 1. 10. 2002

Film Rasputin: Ďábel z masa a kostí přidal do databáze uživatel tete1235, za jeho úsilí mu děkujeme. Tete1235 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »