Captain America: Občanská válka (2016)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Captain America: Občanská válka zdarma

Hodnocení filmu:

7.8 / 10

Film režírovali:

Anthony RussoJoe Russo

Producenti filmu:

Kevin Feige  (45 let)Lars P. Winther  (49 let)Mitchell BellAlan Fine

Hudbu k filmu vytvořil:

Henry Jackman

Kamera a efekty:

Trent Opaloch

Film uveden také pod názvy:

  • Captain America: Civil War
  • Первый мститель: Гражданская война
  • Captain America: The Fallen Son
  • Kaptan Amerika: Iç Savas
  • Capitão América 3: A Guerra Civil
  • Captain America 3
  • Captain America: Serpent Society

Oficiální distributor:

Marvel Entertainment

Shlédnout Captain America: Občanská válka film z roku 2016 online

Captain America: Občanská válka

Shlédnout film Captain America: Občanská válka

Videosoubor: 2016_3350428654_xfifas.ogv

Stopáž: 02:25:33 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert Downey Jr.  (Tony Stark)William HurtMarisa TomeiPaul BettanyScarlett Johansson  (Natasha Romanoff)Don CheadleDaniel Brühl  (Baron Zemo)Stan LeePaul RuddJohn SlatteryKerry CondonHope DavisChris Evans  (Steve Rogers)Emily VanCampAnthony Mackie  (Sam Wilson)Alfre WoodardMartin FreemanJeremy RennerFrank Grillo  (Brock Rumlow)John KaniJulianna GuillSebastian Stan  (Bucky Barnes)Elizabeth OlsenJim RashDamion PoitierTom HollandChadwick Boseman  (T'Challa)Katie AmessBeniamino BrogiGene FarberSurely Alvelo

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 5. 5. 2016
  • Velká Británie 29. 4. 2016
  • USA 6. 5. 2016

Tématicky podobné tituly:

Halloween  (1978)Zjizvená tvář  (1983)Neúplatní  (1987)Kmotr 1, 2, 3  (1992)Kmotr  (1972)Kmotr II  (1974)Mlčení jehňátek  (1991)Sedm  (1995)Jméno růže  (1986)Uprchlík  (1993)


Film Captain America: Občanská válka přidal do databáze uživatel minecrafak, za jeho úsilí mu děkujeme. Minecrafak také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »