Captain America: Občanská válka (2016)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Captain America: Občanská válka zdarma

Hodnocení filmu:

7.8 / 10

Film režírovali:

Anthony RussoJoe Russo

Producenti filmu:

Kevin Feige  (46 let)Lars P. Winther  (50 let)Mitchell BellAlan Fine

Hudbu k filmu vytvořil:

Henry Jackman

Kamera a efekty:

Trent Opaloch

Film uveden také pod názvy:

  • Captain America: Civil War
  • Первый мститель: Гражданская война
  • Captain America: The Fallen Son
  • Kaptan Amerika: Iç Savas
  • Capitão América 3: A Guerra Civil
  • Captain America 3
  • Captain America: Serpent Society

Oficiální distributor:

Marvel Entertainment

Shlédnout Captain America: Občanská válka film z roku 2016 online

Captain America: Občanská válka

Shlédnout film Captain America: Občanská válka

Videosoubor: 2016_3350428654_xfifas.ogv

Stopáž: 02:25:33 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert Downey Jr.  (Tony Stark)William HurtMarisa TomeiPaul BettanyScarlett Johansson  (Natasha Romanoff)Don CheadleDaniel Brühl  (Baron Zemo)Stan LeePaul RuddJohn SlatteryKerry CondonHope DavisChris Evans  (Steve Rogers)Emily VanCampAnthony Mackie  (Sam Wilson)Alfre WoodardMartin FreemanJeremy RennerFrank Grillo  (Brock Rumlow)John KaniJulianna GuillSebastian Stan  (Bucky Barnes)Elizabeth OlsenJim RashDamion PoitierTom HollandChadwick Boseman  (T'Challa)Katie AmessBeniamino BrogiGene FarberSurely Alvelo

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 5. 5. 2016
  • Velká Británie 29. 4. 2016
  • USA 6. 5. 2016

Tématicky podobné tituly:

Halloween  (1978)Zjizvená tvář  (1983)Neúplatní  (1987)Kmotr 1, 2, 3  (1992)Kmotr  (1972)Kmotr II  (1974)Mlčení jehňátek  (1991)Sedm  (1995)Jméno růže  (1986)Uprchlík  (1993)


Film Captain America: Občanská válka přidal do databáze uživatel minecrafak, za jeho úsilí mu děkujeme. Minecrafak také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »