Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
NotBad zdarma

Hodnocení filmu:

8.7 / 10

Film režírovali:

Darcy Wittenburg

Shlédnout NotBad film z roku 1917 online

NotBad

Shlédnout film NotBad

Videosoubor: 1049148385.ogv

Stopáž: 00:28:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rudolph ValentinoConway Tearle


Film NotBad přidal do databáze uživatel MTORY, za jeho úsilí mu děkujeme. MTORY také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »