Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
NotBad zdarma

Hodnocení filmu:

8.7 / 10

Film režírovali:

Darcy Wittenburg

Shlédnout NotBad film z roku 1917 online

NotBad

Shlédnout film NotBad

Videosoubor: 1049148385.ogv

Stopáž: 00:28:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rudolph ValentinoConway Tearle


Film NotBad přidal do databáze uživatel MTORY, za jeho úsilí mu děkujeme. MTORY také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »