Otpisani (1974)

Dnes je 29.3. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Otpisani zdarma

 • Rok uvedení: 1974
 • Délka filmu: 1 hod 28 min
 • Země původu:  Jugoslávie
 • Originální jazyk: Serbo-Croatian
 • Žánr: Akční, Válečný
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Aleksandar Djordjevic  (96 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Milivoje Markovic

Kamera a efekty:

Milorad Markovic  (98 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Otpisani
 • Explosion in der Zentralgarage
 • Written Off
 • Öten, akiket leírtak

Oficiální distributor:

C.F.S. Kosutnjak

Shlédnout Otpisani film z roku 1974 online

Otpisani

Shlédnout film Otpisani

Videosoubor: rip_ot_1974.flv

Stopáž: 01:28:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Predrag Manojlović  (Paja)Rudolf Ulrich  (Miler)Dragan Nikolić  (Prle)Dušan Perkovic  (Nikola)Rade Marković  (Milan)Aleksandar Bercek  (Mrki)Slobodan Aligrudic  (Skale)Stevo Žigon  (Kriger)Dragomir Felba  (Striko)Dragan Maksimovic  (Simke dzokej)Predrag Milinkovic  (Gojko)Stevan Minja  (Zandar)Dragomir Stanojevic  (Vodja patrole)Ljubomir Cipranic  (Ilija ... zandar)Nikola Jovanovic  (Frank)Vasa Pantelic  (Krsta Misic)Voja Miric  (Dr. Bolic)Sonja Djurdjevic  (Bolesnica sa detetom)Mihajlo  (Spira)Vojislav Brajovic  (Tihi)Melita Bihali  (Folksdojcerka)Ivan Bekjarev  (Cane 'Kurbla)Ljubica Kovic  (Ivana)Cane Firaunovic  (Kenig)Vladan Holec  (Mile)Cedomir Petrovic  (Zriki)Dragoljub Petrovic  (Lekar)Veljko Marinkovic  (Agent)Radmila Gutesa  (Elza)Zarko Radic  (Boban)Mirko Bulovic  (Mornar)Radmila Teodorovic  (Lili)Jelena Cvorovic  (Nina)Miodrag Milovanov  (Ing. Babic)Ivo Jaksic  (Ninin ocuh)Irina Novic  (Bolnicarka)Bozidar Pajkic  (Starac)Dragoljub Jovanovic  (Portir u bolnici)Dragoslav Radoicic  (Nemacki strazar)Milivoje Tomic  (Knjigovezac)


Film Otpisani přidal do databáze uživatel djfilip, za jeho úsilí mu děkujeme. Djfilip také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »

Smrť šitá na mieru

Smrť šitá na mieru

Slovenský online film z roku 1979 Smrť šitá na mieru reprezentuje tvorbu špičkových predstaviteľov filmovej scenáristiky a filmovej réžia Tibora Vichtu a Martina Hollého. Už v čase svojho vzniku si získal zaslúženú pozornosť a viaceré ocenenia - Cenu Čs. filmu, Cenu Zväzu slovenských dramatických umelcov. Dramatický príbeh z obdobia hospodárskej krízy za prvej republiky je predovšetkým skvelým psychologickým dvojportrétom sociálne odlišných ľudí, ktorých spojí bizarný i tragický cieľ - objednávka na smrť. Majiteľ veľkého krajčírskeho salónu sa ocitá pred bankrotom... shlédnout film »