Francisca (1981)

Dnes je 19.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Francisca zdarma

  • Rok uvedení: 1981
  • Délka filmu: 2 hod 46 min
  • Země původu:  Portugalsko
  • Originální jazyk: Portugalština
  • Žánr: Drama, Životopisný
  • Formát obrazu: 1.66:1  (Open Matte)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Manoel de Oliveira  (112 let)

Producenti filmu:

António-Pedro Vasconcelos  (82 let)Paulo Branco  (70 let)Jorge Alves

Hudbu k filmu vytvořil:

João Paes

Kamera a efekty:

Elso Roque  (81 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Francisca

Oficiální distributor:

V.O. Filmes

Shlédnout Francisca film z roku 1981 online

Francisca

Shlédnout film Francisca

Videosoubor: francisca_1981.mpg

Stopáž: 02:45:16 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Manuela de Freitas  (Raquel)Mário Barroso  (Camilo)Teresa Madruga  (Franzina)Paulo Rocha  (Doctor)Isabel de CastroDiogo Dória  (Jos Augusto)Laura SoveralAdelaide João  (Clotilde)Rui Mendes  (Manuel Negro)João Bénard da Costa  (Duarte de Almeida)Glória de Matos  (Rita Owen)João Guedes  (Marques)Cecília Guimarães  (Judite)José Wallenstein  (Hugo Owen)Francisco BrásLia Gama  (D. Josefa)Antonio Caldeira Pires  (Jos de Melo)Eduardo Viana  (Vieira de Castro)Nuno Carinhas  (Marcelino de Matos)Teresa Menezes  (Francisca 'Fanny' Owen)Alexandre Brandão de Melo  (Raimundo)Sílvia Rato  (Maria Owen)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 17. 11. 2002

Film Francisca přidal do databáze uživatel DomArt098, za jeho úsilí mu děkujeme. DomArt098 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »