Francisca (1981)

Dnes je 15.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Francisca zdarma

  • Rok uvedení: 1981
  • Délka filmu: 2 hod 46 min
  • Země původu:  Portugalsko
  • Originální jazyk: Portugalština
  • Žánr: Drama, Životopisný
  • Formát obrazu: 1.66:1  (Open Matte)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Manoel de Oliveira  (112 let)

Producenti filmu:

António-Pedro Vasconcelos  (81 let)Paulo Branco  (70 let)Jorge Alves

Hudbu k filmu vytvořil:

João Paes

Kamera a efekty:

Elso Roque  (81 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Francisca

Oficiální distributor:

V.O. Filmes

Shlédnout Francisca film z roku 1981 online

Francisca

Shlédnout film Francisca

Videosoubor: francisca_1981.mpg

Stopáž: 02:45:16 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Manuela de Freitas  (Raquel)Mário Barroso  (Camilo)Teresa Madruga  (Franzina)Paulo Rocha  (Doctor)Isabel de CastroDiogo Dória  (Jos Augusto)Laura SoveralAdelaide João  (Clotilde)Rui Mendes  (Manuel Negro)João Bénard da Costa  (Duarte de Almeida)Glória de Matos  (Rita Owen)João Guedes  (Marques)Cecília Guimarães  (Judite)José Wallenstein  (Hugo Owen)Francisco BrásLia Gama  (D. Josefa)Antonio Caldeira Pires  (Jos de Melo)Eduardo Viana  (Vieira de Castro)Nuno Carinhas  (Marcelino de Matos)Teresa Menezes  (Francisca 'Fanny' Owen)Alexandre Brandão de Melo  (Raimundo)Sílvia Rato  (Maria Owen)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 17. 11. 2002

Film Francisca přidal do databáze uživatel DomArt098, za jeho úsilí mu děkujeme. DomArt098 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


O chloupek

O chloupek

Wallace, Gromit, zločinný buldog Preston a krásná Vendulína... Britský oscarový animovaný online film Nicka Parka.Ovce, úklady a láska – to všechno čeká v této půlhodině pana Wallace a jeho inteligentního psa Gromita ve strhujícím, napínavém ale i humorném příběhu nazvaném O chloupek. Nick Park za něj v roce 1996 získal Oskara. Rafinovaně realizovaný animovaný film, kombinující formelu s kostrami klasických loutkových online filmů, kde počet střihů 10krát převyšuje hraný akční film, a kde tedy záleží na jakémkoliv detailu. Zde totiž rozhodují „ohromné maličkosti". shlédnout film »

Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »