Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou (1999)

Dnes je 24.1. 2021, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou zdarma

  • Rok uvedení: 1999
  • Délka tv filmu: 02 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Dokumentární
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Dolby Digital

Hodnocení tv filmu:

8.4 / 10

TV Film režíroval:

Carol L. Fleisher

Producenti tv filmu:

Carol L. FleisherDavid GrabiasMark S. Hoover

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Don Grady  (77 let)

Kamera a efekty:

Biff Bracht

TV Film uveden také pod názvy:

  • Állati érzelmek: Öröm és bánat
  • Why Dogs Smile & Chimpanzees Cry (1999) (TV)

Oficiální distributor:

DeVillier Donegan Enterprizes

Shlédnout Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou tv film z roku 1999 online

Na tvářích zvířat zachycujeme jejich radosti i strasti. Můžeme ale věřit tomu, co vidíme? Směje se pes z radosti? Pláče slon smutkem? Připisování "lidských" emocí zvířatům se pro vědce rovnalo zločinu, protože nikdo nedokázal city změřit. Ale nové technologie snímání mozku a genetické testy, spolu s pozorováním zvířat, které se učily lidskou řeč, nám dovolily nahlédnout do srdcí i myslí zvířat. Vědci, výzkumníci, dokumentaristé - lidé, kteří mezi zvířaty tráví nejvíce času - nás berou na nebývalou cestu do oblasti emocí, o kterých jsme si mysleli, že jsou výlučně lidské...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou

Shlédnout tv film Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou

Videosoubor: rip_prsepssmimplou_1999.wmv

Stopáž: 00:02:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Sigourney Weaver  (Sama sebe)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Unrated)

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou přidal do databáze uživatel zaba, za jeho úsilí mu děkujeme. Zaba také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Chantal Akerman

Chantal Akerman

Když belgickou režisérku, spisovatelku, herečku, producentku, scenáristku a skladatelku Chantal Akermann oslovili, aby participovala na seriálu Cinéma de notre temps, za předmět dokumentu si vybrala samu sebe. Představuje tak online film složený výhradně z klipů z jejích předcházejících online filmů, které, hledíce přímo do kamery a vysvětlujíc její starosti a postřehy, uvádí sama režisérka. Výsledkem je vtipná, často osobní, avšak vždy promyšlená zpověď mimořádně inteligentní filmařky. shlédnout film »

Akce Mojžíš

Akce Mojžíš

Krásný online film pro děti i dospělé pojednává o rodince žijící na venkově u moře. Je součástí cyklu čtyř filmů Svědectví barevného ostrova (Akce Mojžíš, Svatba s překážkami, Piráti na Albertině, Ztroskotání na ostrově). Jistě si leckdo vzpomene na malou holčičku Skrolan, jejího bernardýna a veselé příhody, které u moře společně prožívali... shlédnout film »