In Which Annie Gives It Those Ones (1989)

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
In Which Annie Gives It Those Ones zdarma

  • Rok uvedení: 1989
  • Délka tv filmu: 1 hod 52 min
  • Země původu:  Indie
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Pradip Krishen

Producent tv filmu:

Bobby Bedi  (64 let)

Kamera a efekty:

Rajesh Joshi

TV Film uveden také pod názvy:

  • In Which Annie Gives It Those Ones (1989) (TV)

Oficiální distributor:

Grapevine Media

Shlédnout In Which Annie Gives It Those Ones tv film z roku 1989 online

In Which Annie Gives It Those Ones

Shlédnout tv film In Which Annie Gives It Those Ones

Videosoubor: rip_inwhangiitthon_1989.mpg

Stopáž: 01:52:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Roshan Seth  (Yamdoot)Shahrukh Khan  (Senior)Manoj BajpaiArundhati Roy  (Radha)Himani Shivpuri  (Bijli)Idries Malik  (Papey)Niraj Sah  (Canteen boy)Arjun Raina  (Annie)Rituraj  (Arjun)Isaac Thomas  (Mankind)Moses Uboh  (Kasozi)Divya Seth  (Lakes)

Tématicky podobné tituly:

Antonio Gaudí  (1985)In Which Annie Gives It Those Ones  (1989)Architekt odpadu  (2007)Moderní architektura na Slovensku  (2008)Drahý Mistře  (1996)500 dní se Summer  (2009)Zeměloď pluje  (2012)Architekt Josef Hoffmann  (2012)


Film In Which Annie Gives It Those Ones přidal do databáze uživatel Ell24, za jeho úsilí mu děkujeme. Ell24 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »