In Which Annie Gives It Those Ones (1989)

Dnes je 4.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
In Which Annie Gives It Those Ones zdarma

  • Rok uvedení: 1989
  • Délka tv filmu: 1 hod 52 min
  • Země původu:  Indie
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Pradip Krishen

Producent tv filmu:

Bobby Bedi  (65 let)

Kamera a efekty:

Rajesh Joshi

TV Film uveden také pod názvy:

  • In Which Annie Gives It Those Ones (1989) (TV)

Oficiální distributor:

Grapevine Media

Shlédnout In Which Annie Gives It Those Ones tv film z roku 1989 online

In Which Annie Gives It Those Ones

Shlédnout tv film In Which Annie Gives It Those Ones

Videosoubor: rip_inwhangiitthon_1989.mpg

Stopáž: 01:52:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Roshan Seth  (Yamdoot)Shahrukh Khan  (Senior)Manoj BajpaiArundhati Roy  (Radha)Himani Shivpuri  (Bijli)Idries Malik  (Papey)Niraj Sah  (Canteen boy)Arjun Raina  (Annie)Rituraj  (Arjun)Isaac Thomas  (Mankind)Moses Uboh  (Kasozi)Divya Seth  (Lakes)

Tématicky podobné tituly:

Antonio Gaudí  (1985)In Which Annie Gives It Those Ones  (1989)Architekt odpadu  (2007)Moderní architektura na Slovensku  (2008)Drahý Mistře  (1996)500 dní se Summer  (2009)Zeměloď pluje  (2012)Architekt Josef Hoffmann  (2012)


Film In Which Annie Gives It Those Ones přidal do databáze uživatel Ell24, za jeho úsilí mu děkujeme. Ell24 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedm samurajů

Sedm samurajů

Slavná legenda o hrstce odvážných, kteří se postavili na stranu bezbranných. Nejslavnější japonský online film všech dob, předchůdce filmu Sedm statečných. Těžko by se asi hledal někdo, kdo by neznal legendární americký western o hrstce statečných, kteří se v počtu chabých sedmi postaví přesile banditů, aby ochránili bezbrannou vesnici na odlehlém venkově proti rabování. Western Johna Sturgese patří již téměř půl století k nesmrtelným filmovým evergreenům... shlédnout film »

Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »