Fever in the Blood, A (2002)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Fever in the Blood, A zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Fever in the Blood, A film z roku 2002 online

Fever in the Blood, A

Shlédnout film Fever in the Blood, A

Videosoubor: rip_feinthbl_2002.webm

Stopáž: 00:12:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Olegar FedoroMartin McDougall


Film Fever in the Blood, A přidal do databáze uživatel zirafa, za jeho úsilí mu děkujeme. Zirafa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »