Concourse de boules (1896)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Concourse de boules zdarma

Hodnocení filmu:

6.3 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Concours de boules

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Concourse de boules film z roku 1896 online

Concourse de boules

Shlédnout film Concourse de boules

Videosoubor: rip_codebo_1896.mp4

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA


Film Concourse de boules přidal do databáze uživatel milan478, za jeho úsilí mu děkujeme. Milan478 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »