Planeta barbarů (1998)

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Planeta barbarů zdarma

  • Rok uvedení: 1998
  • Délka filmu: 1 hod 35 min
  • Země původu:  USA,  Portoriko
  • Žánr: Akční, Sci-Fi
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

1.8 / 10

Film režíroval:

Nick Davis

Producenti filmu:

Luis Antonio RamosGregory VangerNile NiamiPatrick D. ChehChuck KonzelmanCary SolomonFrancisco Marrero

Hudbu k filmu vytvořili:

Nicholas Rivera

Kamera a efekty:

Russ Lyster

Film uveden také pod názvy:

  • The Survivor
  • Terminal Force II
  • O Sobrevivente
  • Terra - O Último Refúgio
  • Teleftaios epizisas

Oficiální distributor:

Interlight Pictures2

Shlédnout Planeta barbarů film z roku 1998 online

Nacházíme se uprostřed 24. století. Federální prezident Bradford letí na konferenci, která má zajistit trvalý mír v galaxii. Cestou dochází k havárii a celá posádka musí nouzově přistát na planetě, která slouží jako trestanecká kolonie. Je to Země, která se stala galaktickou vězncí. Jsou zde odsouzenci z více než padesáti světů a zbytky zdegenerovaných potomků původních obyvatel - lidí. Vůdcem vyvržených je Kyla, který v nouzovém přistání spatřuje možnost úniku ze Země. Potřebuje k tomu, ale od prezidenta získat přístupové kódy pro nastartování jeho rakety. Chystá se proto k mučení prezidentovy posádky v hrůzné "jámě gladiátorů". Část pilotů je zachráněna podivným mužem z džungle, kterému všichni říkají Tarkin. Je to bývalý vězeň, který unikl Kylově barbarské tyranii...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Planeta barbarů

Shlédnout film Planeta barbarů

Videosoubor: rip_plba_1998.wmv

Stopáž: 01:35:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Xavier De ClineLisa Robin Kelly  (Devin)Richard Moll  (Kyla)Richard Herd  (Bradford)Pat Asanti  (O'Shack)Stewart Finlay  (Benter)Miguel Ángel Suárez  (Outsider leader)Carlos Cestero  (Skull)Lawrence Duffy  (Ambassador)Ernesto Concepción Jr.  (Tehal)Jonathan Dwayne  (Secret Businessman #2)Vito LoGrasso  (Bodo)Xavier Declie  (Tarkin)Damien Donalson  (Secret Businessman #1)Heriberto González  (Insider Guard)Christopher Hovermill  (Marine #1)Robert Morris  (Secret Businessman #3)Ralph Peters  (Marine Corporal)Jasper Schellekens  (Daniel)Ernest Webster Wynn  (Marine Captain)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (18)


Film Planeta barbarů přidal do databáze uživatel mcstorm, za jeho úsilí mu děkujeme. Mcstorm také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »