Valdéz, ráj velryb (2009)

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Valdéz, ráj velryb zdarma

Hodnocení filmu:

7.8 / 10

Film režíroval:

Saša Dlouhý

Shlédnout Valdéz, ráj velryb film z roku 2009 online

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Valdéz, ráj velryb

Shlédnout film Valdéz, ráj velryb

Videosoubor: 1145933173_VZRJV_DVDRip_TreZzoR.mp4

Stopáž: 00:58:01 Přehrát film ZDARMA


Film Valdéz, ráj velryb přidal do databáze uživatel Telonc, za jeho úsilí mu děkujeme. Telonc také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »