Mystery Box, The (1925)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mystery Box, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Alan James  (†63 let)

Shlédnout Mystery Box, The film z roku 1925 online

Mystery Box, The

Shlédnout film Mystery Box, The

Videosoubor: rip_myboth_1925.mpeg

Stopáž: 00:10:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Yakima Canutt


Film Mystery Box, The přidal do databáze uživatel maria44886, za jeho úsilí mu děkujeme. Maria44886 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »