The Beach (2000)

Dnes je 8.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Beach zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hudbu k filmu vytvořil:

Shlédnout The Beach film z roku 2000 online

The Beach

Shlédnout film The Beach

Videosoubor: 2130486703_TB_DVDRip_TreZzoR.ogv

Stopáž: 00:57:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

David Wenham


Film The Beach přidal do databáze uživatel Kopagabama, za jeho úsilí mu děkujeme. Kopagabama také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Pro 14 životů

Pro 14 životů

Maďarský umělecký online film čerpá námět ze skutečné události, která se odehrála v prosinci 1952. Na malém dole dojde ke katastrofě, při níž jsou ohroženy životy čtrnácti horníků. Na jejich záchranu pozvedá své síly celá země. Na loňském filmovém festivalu v Karlových Varech prohlásil režisér tohoto filmu Z. Fábry: „Snažili jsme se využít tohoto otřesného příběhu ve své práci a udělat film o člověku, o lidském hrdinství, o vítězství vůle, o síle, která formuje člověka v boji a pevném společenství ..... shlédnout film »

Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »