Í skóm drekans (2002)

Dnes je 11.11. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Í skóm drekans zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  Island
  • Originální jazyk: Islandština
  • Žánr: Dokumentární, Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Árni SveinssonHrönn Sveinsdóttir

Producent filmu:

Böðvar Bjarki Pétursson  (57 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Ólafur Breiðfjörð

Kamera a efekty:

Árni SveinssonHrönn SveinsdóttirSigrún Hermannsdóttir

Film uveden také pod názvy:

  • Lohikäärmeen kengissä
  • In the Shoes of the Dragon
  • Í skóm drekans

Oficiální distributor:

20 Geitur

Shlédnout Í skóm drekans film z roku 2002 online

Í skóm drekans

Shlédnout film Í skóm drekans

Videosoubor: ISkomDrekans.mov

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Claudia Schiffer  (Sama sebe)Jón Gnarr  (Sám sebe)Jón Páll Eyjólfsson  (Sám sebe)Bubbi Morthens  (Sám sebe)Sigurjón Kjartansson  (Sám sebe)Hrönn Sveinsdóttir  (Sama sebe)Elva Dögg Melsted  (Sama sebe)


Film Í skóm drekans přidal do databáze uživatel lucky1, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucky1 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »

Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »