Í skóm drekans (2002)

Dnes je 12.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Í skóm drekans zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  Island
  • Originální jazyk: Islandština
  • Žánr: Dokumentární, Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Árni SveinssonHrönn Sveinsdóttir

Producent filmu:

Böðvar Bjarki Pétursson  (58 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Ólafur Breiðfjörð

Kamera a efekty:

Árni SveinssonHrönn SveinsdóttirSigrún Hermannsdóttir

Film uveden také pod názvy:

  • Lohikäärmeen kengissä
  • In the Shoes of the Dragon
  • Í skóm drekans

Oficiální distributor:

20 Geitur

Shlédnout Í skóm drekans film z roku 2002 online

Í skóm drekans

Shlédnout film Í skóm drekans

Videosoubor: ISkomDrekans.mov

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Claudia Schiffer  (Sama sebe)Jón Gnarr  (Sám sebe)Jón Páll Eyjólfsson  (Sám sebe)Bubbi Morthens  (Sám sebe)Sigurjón Kjartansson  (Sám sebe)Hrönn Sveinsdóttir  (Sama sebe)Elva Dögg Melsted  (Sama sebe)


Film Í skóm drekans přidal do databáze uživatel lucky1, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucky1 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

Umanutý dobrodruh Fitzcarraldo si usmyslí, že do peruánských pralesů dopraví zázrak evropské kultury - operu. Jeho cesta do nitra neprobádaných končin naráží na bezpočet potíží, k nejpověstnějším patří přesouvání parníku přes horský hřeben. Ve filmu zaznějí slavní operní melodie, z gramofonových desek uslyšíme i hlas Enrika Carusa, jenž téměř zázračně uklidní nepřátelsky naladěné Indiány Online online film se natáčel za mimořádně obtížných podmínek tři roky, během nichž musel režisér měnit i herecké obsazení - mimo jiné odstoupili např. Jack Nicholson a Mick Jagger. shlédnout film »

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Americkou herečku Whoopi Goldbergovou zná většina diváků z filmu Duch, v němž hrála s Patrickem Swayzem. Jedna z nejvýraznějších komiček současnosti má ovšem na kontě mnohem víc známých snímků, v nichž dokázala, že umí zahrát i charakterní role. Narodila se roku 1955 a online ve filmu debutovala až ve svých třiceti letech - a to hned u slavného Stevena Spielberga v jeho Barvě nachu. V roce 1992 natočila svůj nejúspěšnější online film Sestra v akci, který se dočkal několika pokračování... shlédnout film »