Bourání zdi (1896)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bourání zdi zdarma

Hodnocení filmu:

6.9 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Producent filmu:

Louis Lumière  (†84 let)

Kamera a efekty:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Разрушение стены
  • En vägg rivs
  • Miten seinä hajotetaan
  • Zburzenie muru
  • Falbontás
  • Seinän kaataminen
  • Demolition of a Wall
  • Démolition d'un mur

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Bourání zdi film z roku 1896 online

Bourání zdi

Shlédnout film Bourání zdi

Videosoubor: rip_bozd_1896.mpeg

Stopáž: 00:01:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Auguste Lumière


Film Bourání zdi přidal do databáze uživatel malkin71, za jeho úsilí mu děkujeme. Malkin71 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »