Bourání zdi (1896)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bourání zdi zdarma

Hodnocení filmu:

6.9 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Producent filmu:

Louis Lumière  (†84 let)

Kamera a efekty:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Разрушение стены
  • En vägg rivs
  • Miten seinä hajotetaan
  • Zburzenie muru
  • Falbontás
  • Seinän kaataminen
  • Demolition of a Wall
  • Démolition d'un mur

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Bourání zdi film z roku 1896 online

Bourání zdi

Shlédnout film Bourání zdi

Videosoubor: rip_bozd_1896.mpeg

Stopáž: 00:01:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Auguste Lumière


Film Bourání zdi přidal do databáze uživatel malkin71, za jeho úsilí mu děkujeme. Malkin71 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »