Zombieland 2 (2016)

Dnes je 12.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Zombieland 2 zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Ruben Fleischer

Producent filmu:

Gavin Polone

Film uveden také pod názvy:

  • Dobrodošli u zemlju zombija 2
  • Tere tulemast Zombimaale 2
  • Zombieland 2 (????)

Oficiální distributor:

Columbia Pictures

Shlédnout Zombieland 2 film z roku 2016 online

Zombieland 2

Shlédnout film Zombieland 2

Videosoubor: Zombieland2.ogv

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

Tématicky podobné tituly:

Noc oživlých mrtvol  (1968)Velký útok zombies  (1980)La Orgía de los muertos  (1973)Návrat oživlých mrtvol 2  (1988)Zombi Holocaust  (1980)Návrat oživlých mrtvol  (1985)Frankenstein Island  (1981)Alien Dead  (1980)Astro-Zombies, The  (1968)Messiah of Evil  (1973)


Film Zombieland 2 přidal do databáze uživatel MonHan, za jeho úsilí mu děkujeme. MonHan také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

Umanutý dobrodruh Fitzcarraldo si usmyslí, že do peruánských pralesů dopraví zázrak evropské kultury - operu. Jeho cesta do nitra neprobádaných končin naráží na bezpočet potíží, k nejpověstnějším patří přesouvání parníku přes horský hřeben. Ve filmu zaznějí slavní operní melodie, z gramofonových desek uslyšíme i hlas Enrika Carusa, jenž téměř zázračně uklidní nepřátelsky naladěné Indiány Online online film se natáčel za mimořádně obtížných podmínek tři roky, během nichž musel režisér měnit i herecké obsazení - mimo jiné odstoupili např. Jack Nicholson a Mick Jagger. shlédnout film »

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Americkou herečku Whoopi Goldbergovou zná většina diváků z filmu Duch, v němž hrála s Patrickem Swayzem. Jedna z nejvýraznějších komiček současnosti má ovšem na kontě mnohem víc známých snímků, v nichž dokázala, že umí zahrát i charakterní role. Narodila se roku 1955 a online ve filmu debutovala až ve svých třiceti letech - a to hned u slavného Stevena Spielberga v jeho Barvě nachu. V roce 1992 natočila svůj nejúspěšnější online film Sestra v akci, který se dočkal několika pokračování... shlédnout film »