First Love Letter (1991)

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
First Love Letter zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Shiva

Producenti filmu:

Neeta NihalaniPahlaj Nihalani

Hudbu k filmu vytvořil:

Bappi Lahiri  (67 let)

Kamera a efekty:

Baldev Singh

Film uveden také pod názvy:

  • First Love Letter

Oficiální distributor:

Vishaldeep International

Shlédnout First Love Letter film z roku 1991 online

First Love Letter

Shlédnout film First Love Letter

Videosoubor: 2647794439_FLL_DVDRip_TreZzoR.mp4

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Gulshan Grover  (Bheema)Danny Denzongpa  (Thakur Ajit Singh)Manisha Koirala  (Radha)Sushma Seth  (Uma Devi)Chunky Pandey  (Thakur Ambar Singh)Dalip Tahil  (Shrikant Singh)Harish Patel  (Bahadur Singh)Paintal  (Sher Singh)Beena Banerjee  (Mrs. Ajit Singh)Reema Lagoo  (Shyam's Mother)Babloo Mukherjee  (Munna)Vivek Mushran  (Shyam)Sonika Gill  (Bindiya)


Film First Love Letter přidal do databáze uživatel Porthos, za jeho úsilí mu děkujeme. Porthos také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »