First Love Letter (1991)

Dnes je 4.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
First Love Letter zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Shiva

Producenti filmu:

Neeta NihalaniPahlaj Nihalani

Hudbu k filmu vytvořil:

Bappi Lahiri  (68 let)

Kamera a efekty:

Baldev Singh

Film uveden také pod názvy:

  • First Love Letter

Oficiální distributor:

Vishaldeep International

Shlédnout First Love Letter film z roku 1991 online

First Love Letter

Shlédnout film First Love Letter

Videosoubor: 2647794439_FLL_DVDRip_TreZzoR.mp4

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Gulshan Grover  (Bheema)Danny Denzongpa  (Thakur Ajit Singh)Manisha Koirala  (Radha)Sushma Seth  (Uma Devi)Chunky Pandey  (Thakur Ambar Singh)Dalip Tahil  (Shrikant Singh)Harish Patel  (Bahadur Singh)Paintal  (Sher Singh)Beena Banerjee  (Mrs. Ajit Singh)Reema Lagoo  (Shyam's Mother)Babloo Mukherjee  (Munna)Vivek Mushran  (Shyam)Sonika Gill  (Bindiya)


Film First Love Letter přidal do databáze uživatel Porthos, za jeho úsilí mu děkujeme. Porthos také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedm samurajů

Sedm samurajů

Slavná legenda o hrstce odvážných, kteří se postavili na stranu bezbranných. Nejslavnější japonský online film všech dob, předchůdce filmu Sedm statečných. Těžko by se asi hledal někdo, kdo by neznal legendární americký western o hrstce statečných, kteří se v počtu chabých sedmi postaví přesile banditů, aby ochránili bezbrannou vesnici na odlehlém venkově proti rabování. Western Johna Sturgese patří již téměř půl století k nesmrtelným filmovým evergreenům... shlédnout film »

Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »