The Cabaret Singer (1913)

Dnes je 18.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Cabaret Singer zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout The Cabaret Singer film z roku 1913 online

The Cabaret Singer

Shlédnout film The Cabaret Singer

Videosoubor: TheCabaretSinger.mov

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Pearl WhiteGertrude McCoy


Film The Cabaret Singer přidal do databáze uživatel Tini19, za jeho úsilí mu děkujeme. Tini19 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Company

Company

Při práci na filmu Company se režisér Robert Altman spojil se členy chicagského Joffrey Ballet a s herci Neve Campbellovou a Malcolmem McDowellem, aby natočil fascinující vhled do zákulisí špičkového baletního tělesa. Je to online film o tvůrčím procesu, o sváru mezi profesními a osobními požadavky, o vzletech a pádech uměleckého řemesla. Altman líčí osudy mladých tanečníků a tanečnic s ironickým nadhledem a s vědomím rozporuplnosti a nevděčnosti jejich profese... shlédnout film »

Alda

Alda

Scénář k filmu vznikl na základe zápisků osoby postižené demencí Alzheimerova typu Online online film dokumentární formou vypráví příběh paní O., doplněný jejími vlastními záznamy natočenými na malou digitální kameru, kam si nahrává mini instruktáže k různým každodenním činnostem, vzpomínky, myšlenky a komentáře minulých a současných událostí, které nechce zapomenout. shlédnout film »