Dnes je 10.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Samsara zdarma

Hodnocení filmu:

8.4 / 10

Film režíroval:

Ron Fricke

Producenti filmu:

Suha ArrafDileep Singh Rathore  (51 let)Dan Halsted  (58 let)Ute LeonhardtMarco Valerio Pugini  (62 let)Sushil TyagiMark MagidsonGenevieve HofmeyrMyles ConnollyTim SmytheSalim AminKeiko Hagihara BangLeigh ClarkeBianca CostaTouré Ousmane DiadiéJ.C. EarleDeborah GabinettiHala GalalRasmini GardinerKim HansenWinifred HmensaMiles JohnsonAnn L. KalberMick KalberRichard KipnisSamanna LuiMichael NealeMaria PolotanChristopher ReynaGhassan SaltiZulfikar ShahnawazThananath SongchaikulSonny Nyunt TheinAmadou ThiamJean Manuel VignauDylan VoogtNoah WeinzweigAydan Özbalkan

Hudbu k filmu vytvořili:

Lisa Gerrard  (59 let)Marcello De FrancisciMichael Stearns

Kamera a efekty:

Ron Fricke

Film uveden také pod názvy:

  • Самсара
  • Samsara
  • Samsara - A lét örök körforgása
  • Samsara (2011/I)

Oficiální distributor:

Bali Film Center

Shlédnout Samsara film z roku 2011 online

Připravte se na zážitek a zkušenost smyslů, které nemají obdobu. SAMSARA opět spojuje režiséra Rona Frickeho s producentem Markem Magidsonem, jejíchž filmařské a hudební umění bylo potvrzeno již mnohokrát oceněnými filmy BARAKA a CHRONOS. SAMSARA ve starodávném sanskrtu znamená "věčně se otáčející kolo života“ a tvůrci se v něm snaží zachytit prchavé okamžiky, které utvářejí náš život. Film, který vznikal přes pět let ve dvaceti pěti zemích nás zavádí na posvátná místa, do postižených oblastí, průmyslových zón a míst přírodních zázraků. SAMSARA, která se vzdává dialogů a popisných textů, úplně rozvrací naše očekávání tradičního dokumentu. Namísto toho podněcuje naše niterné interpretace obrazem a hudbou, které do starého chápaní přináší nové prvky.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Samsara

Shlédnout film Samsara

Videosoubor: Samsara.ogv

Stopáž: 01:41:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Neelesha BaVoraBalinese Tari Legong Dancers  (Dancers: Indonesia)Ni Made Megahadi Pratiwi  (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers)Puti Sri Candra Dewi  (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers)Putu Dinda Pratika  (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers)Marcos Luna  (Tattoo Daddy: USA)Hiroshi Ishiguro  (Professor and Robot Clone: Japan)Olivier De Sagazan  (Mat At Desk: France)Ladyboys of Cascade Bar  (Dancers: Thailand)Kikumaru  (Geisha: Japan)Crisanto Neire  (Lead Singer: Cebu Provincial Detenton Center)Robert Henline  (U>S> Army Veteran: USA)Tai Lihua  (Lead Dancer: 1000 Habds Goddess Dance)Collin Alfredo St. Dic  (Sám sebe)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 23. 8. 2012
  • Velká Británie 31. 8. 2012
  • USA 24. 8. 2012

Film Samsara přidal do databáze uživatel Lovery, za jeho úsilí mu děkujeme. Lovery také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Justine de Sade

Justine de Sade

Podle světoznámé novely mistra žánru Markýze de Sade. Bohatý pár zachrání před smrtí mladou dívku vykoupením. Ta svým zachráncům vypráví svůj příběh opuštěného sirotka, který se musel protloukat krutostí a bezcitností tehdejší společnosti. Čím více se dívka snažila být čestná a poctivá, tím více ji to osud oplácel zradou, bolestí a ponížením Online online film byl natočen podle světoznámé povídky Markýze de Sade. Tato skandální podívaná, odehrávající se ve Francii 18. století, byla v době vzniku filmu značně cenzurovaná... shlédnout film »

13. komnata Zity Kabátové

13. komnata Zity Kabátové

Tentokrát se podíváme do velice unikátní třinácté komnaty. Dá nám do ní nahlédnout nejstarší žijící česká herečka Zita Kabátová. Narodila se 1913 na Malé Straně, kde prožila válečné dětství a takřka idylické prvorepublikové mládí. Hrála ve více než 60 filmech, poprvé to bylo v roce 1936 online ve filmu Václava Kubáska Světlo jeho očí, k nejznámějším patří Slavínského online film Muži nestárnou nebo Svitákův Přednosta stanice, kde si zahrála po boku Vlasty Buriana. Své poslední role dostala ve filmech Želary Ondřeje Trojana a Babí léto Vladimíra Michálka... shlédnout film »