Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Samsara zdarma

Hodnocení filmu:

8.4 / 10

Film režíroval:

Ron Fricke

Producenti filmu:

Suha ArrafDileep Singh Rathore  (50 let)Dan Halsted  (57 let)Ute LeonhardtMarco Valerio Pugini  (62 let)Sushil TyagiMark MagidsonGenevieve HofmeyrMyles ConnollyTim SmytheSalim AminKeiko Hagihara BangLeigh ClarkeBianca CostaTouré Ousmane DiadiéJ.C. EarleDeborah GabinettiHala GalalRasmini GardinerKim HansenWinifred HmensaMiles JohnsonAnn L. KalberMick KalberRichard KipnisSamanna LuiMichael NealeMaria PolotanChristopher ReynaGhassan SaltiZulfikar ShahnawazThananath SongchaikulSonny Nyunt TheinAmadou ThiamJean Manuel VignauDylan VoogtNoah WeinzweigAydan Özbalkan

Hudbu k filmu vytvořili:

Lisa Gerrard  (59 let)Marcello De FrancisciMichael Stearns

Kamera a efekty:

Ron Fricke

Film uveden také pod názvy:

  • Самсара
  • Samsara
  • Samsara - A lét örök körforgása
  • Samsara (2011/I)

Oficiální distributor:

Bali Film Center

Shlédnout Samsara film z roku 2011 online

Připravte se na zážitek a zkušenost smyslů, které nemají obdobu. SAMSARA opět spojuje režiséra Rona Frickeho s producentem Markem Magidsonem, jejíchž filmařské a hudební umění bylo potvrzeno již mnohokrát oceněnými filmy BARAKA a CHRONOS. SAMSARA ve starodávném sanskrtu znamená "věčně se otáčející kolo života“ a tvůrci se v něm snaží zachytit prchavé okamžiky, které utvářejí náš život. Film, který vznikal přes pět let ve dvaceti pěti zemích nás zavádí na posvátná místa, do postižených oblastí, průmyslových zón a míst přírodních zázraků. SAMSARA, která se vzdává dialogů a popisných textů, úplně rozvrací naše očekávání tradičního dokumentu. Namísto toho podněcuje naše niterné interpretace obrazem a hudbou, které do starého chápaní přináší nové prvky.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Samsara

Shlédnout film Samsara

Videosoubor: Samsara.ogv

Stopáž: 01:41:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Neelesha BaVoraBalinese Tari Legong Dancers  (Dancers: Indonesia)Ni Made Megahadi Pratiwi  (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers)Puti Sri Candra Dewi  (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers)Putu Dinda Pratika  (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers)Marcos Luna  (Tattoo Daddy: USA)Hiroshi Ishiguro  (Professor and Robot Clone: Japan)Olivier De Sagazan  (Mat At Desk: France)Ladyboys of Cascade Bar  (Dancers: Thailand)Kikumaru  (Geisha: Japan)Crisanto Neire  (Lead Singer: Cebu Provincial Detenton Center)Robert Henline  (U>S> Army Veteran: USA)Tai Lihua  (Lead Dancer: 1000 Habds Goddess Dance)Collin Alfredo St. Dic  (Sám sebe)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 23. 8. 2012
  • Velká Británie 31. 8. 2012
  • USA 24. 8. 2012

Film Samsara přidal do databáze uživatel Lovery, za jeho úsilí mu děkujeme. Lovery také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Koráby útočí

Koráby útočí

Sovětský barevný umělecký online film o bojích viceadmirála Ušakova na Středozemním moři; druhá epocha velkolepého historického životopisného filmu o admirálu Ušakovovi. Když Napoleon na konci 18. století ohrozil celou Evropu, byla carská vláda nucena povolat Ušakova, aby společné s tureckým a anglickým loďstvem bojoval proti Francouzům. Díky geniální taktice a hrdinství ruských námořníků a přes všechny intriky Angličanů, dobude Ušakov nejsilnější pevnost Francouzů na Středozemním moři Ionské ostrovy... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »