Má láska (1974)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Má láska zdarma

Hodnocení filmu:

7.7 / 10

Film režírovali:

Alexandr Mitta  (87 let)Kenji Yoshida  (85 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Boris Chaikovsky  (94 let)

Kamera a efekty:

Vladimir Nakhabtsev  (81 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Moscow, My Love
  • Москва, любовь моя
  • Yuriko - moja milosc
  • Moskau, meine Liebe
  • Szerelmem, Moszkva
  • Moskva, lyubov moya

Oficiální distributor:

Mosfilm

Shlédnout Má láska film z roku 1974 online

Má láska

Shlédnout film Má láska

Videosoubor: 1853952900_MLS_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 01:36:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Alexandr Abdulov  (uncredited)Oleg Vidov  (Wolodja)Valentin GaftJelena DobronravovaOleg JefremovIvan DychovičnyjKomaki Kurihara  (Yuriko Ono)Makoto SatôMasami ShimojôTatyana GolikovaAleksei Varlamov

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (6)

Tématicky podobné tituly:

Vlákna  (1984)Ikarie XB 1  (1963)Hirošima  (1995)Trinity and Beyond: The Atomic Bomb Movie  (1995)The Beast from 20,000 Fathoms  (1953)Má láska  (1974)Černý déšť  (1989)Indiana Jones a Království křišťálové lebky  (2008)Hirošima  (2005)The War Game  (1965)


Film Má láska přidal do databáze uživatel eddiehunter, za jeho úsilí mu děkujeme. Eddiehunter také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Válka živě

Válka živě

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit online film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu... shlédnout film »