Životní šance (1985)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Životní šance zdarma

 • Rok uvedení: 1985
 • Délka tv filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Komedie, Sportovní
 • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Russ Mayberry  (94 let)

Producenti tv filmu:

Robert Greenwald  (74 let)Robert M. Sertner  (64 let)Frank von Zerneck  (79 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Mark Snow  (73 let)

Kamera a efekty:

Héctor R. Figueroa  (86 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Desafío a una mujer
 • Le grand défi
 • La grande sfida
 • Challenge of a Lifetime (1985) (TV)

Oficiální distributor:

Orion TV Productions Inc.

Shlédnout Životní šance tv film z roku 1985 online

Zralá žena, procházející právě osobní krizí, je vyprovokována vlastním dospívajícím synem, aby se vrátila ke své dřívější sportovní kariéře. Začne se usilovně připravovat na triatlon a nalezne znovu osobní štěstí....

Zdroj: doporučený popis od distributora


Životní šance

Shlédnout tv film Životní šance

Videosoubor: 3099626818_IA_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:41:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Paul Gleason  (John Schoonover)Penny Marshall  (Nora Schoonover)Richard Gilliland  (Will Brodsky)Mary Woronov  (Mary Garritee)Jonathan Silverman  (Steven Schoonover)Dick Anthony Williams  (Dr. Hume)Dave ScottKeone Young  (Dr. Honowa)Dorothy Dells  (Doctor Jackson)Mort Sertner  (Voluntary)Loyita Chapel  (Rachel)Peg Shirley  (Mrs. Meyer)Julie Davis  (Voluntary)Greg Monaghan  (Jay Redmond)Elizabeth Lindsey  (Lee Kaplan)Jim Lampley  (Announcer)Gillian Grant  (Charlotte)Cathy Rigby  (Virginia)Bart Conner  (Mark Wilson)James Bergeson  (Donald Turnquist)Nancy HogsheadMark Spitz  (Brad Harris)Anne Simon  (Announcer)Dorothy Wells  (Dr. Jackson)Steve Yochem  (Rick)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 14. 2. 1985

Film Životní šance přidal do databáze uživatel kitekat25, za jeho úsilí mu děkujeme. Kitekat25 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Koráby útočí

Koráby útočí

Sovětský barevný umělecký online film o bojích viceadmirála Ušakova na Středozemním moři; druhá epocha velkolepého historického životopisného filmu o admirálu Ušakovovi. Když Napoleon na konci 18. století ohrozil celou Evropu, byla carská vláda nucena povolat Ušakova, aby společné s tureckým a anglickým loďstvem bojoval proti Francouzům. Díky geniální taktice a hrdinství ruských námořníků a přes všechny intriky Angličanů, dobude Ušakov nejsilnější pevnost Francouzů na Středozemním moři Ionské ostrovy... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »