Životní šance (1985)

Dnes je 10.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Životní šance zdarma

 • Rok uvedení: 1985
 • Délka tv filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Komedie, Sportovní
 • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Russ Mayberry  (95 let)

Producenti tv filmu:

Robert Greenwald  (75 let)Robert M. Sertner  (65 let)Frank von Zerneck  (80 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Mark Snow  (74 let)

Kamera a efekty:

Héctor R. Figueroa  (87 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Desafío a una mujer
 • Le grand défi
 • La grande sfida
 • Challenge of a Lifetime (1985) (TV)

Oficiální distributor:

Orion TV Productions Inc.

Shlédnout Životní šance tv film z roku 1985 online

Zralá žena, procházející právě osobní krizí, je vyprovokována vlastním dospívajícím synem, aby se vrátila ke své dřívější sportovní kariéře. Začne se usilovně připravovat na triatlon a nalezne znovu osobní štěstí....

Zdroj: doporučený popis od distributora


Životní šance

Shlédnout tv film Životní šance

Videosoubor: 3099626818_IA_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:41:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Paul Gleason  (John Schoonover)Penny Marshall  (Nora Schoonover)Richard Gilliland  (Will Brodsky)Mary Woronov  (Mary Garritee)Jonathan Silverman  (Steven Schoonover)Dick Anthony Williams  (Dr. Hume)Dave ScottKeone Young  (Dr. Honowa)Dorothy Dells  (Doctor Jackson)Mort Sertner  (Voluntary)Loyita Chapel  (Rachel)Peg Shirley  (Mrs. Meyer)Julie Davis  (Voluntary)Greg Monaghan  (Jay Redmond)Elizabeth Lindsey  (Lee Kaplan)Jim Lampley  (Announcer)Gillian Grant  (Charlotte)Cathy Rigby  (Virginia)Bart Conner  (Mark Wilson)James Bergeson  (Donald Turnquist)Nancy HogsheadMark Spitz  (Brad Harris)Anne Simon  (Announcer)Dorothy Wells  (Dr. Jackson)Steve Yochem  (Rick)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 14. 2. 1985

Film Životní šance přidal do databáze uživatel kitekat25, za jeho úsilí mu děkujeme. Kitekat25 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Justine de Sade

Justine de Sade

Podle světoznámé novely mistra žánru Markýze de Sade. Bohatý pár zachrání před smrtí mladou dívku vykoupením. Ta svým zachráncům vypráví svůj příběh opuštěného sirotka, který se musel protloukat krutostí a bezcitností tehdejší společnosti. Čím více se dívka snažila být čestná a poctivá, tím více ji to osud oplácel zradou, bolestí a ponížením Online online film byl natočen podle světoznámé povídky Markýze de Sade. Tato skandální podívaná, odehrávající se ve Francii 18. století, byla v době vzniku filmu značně cenzurovaná... shlédnout film »

13. komnata Zity Kabátové

13. komnata Zity Kabátové

Tentokrát se podíváme do velice unikátní třinácté komnaty. Dá nám do ní nahlédnout nejstarší žijící česká herečka Zita Kabátová. Narodila se 1913 na Malé Straně, kde prožila válečné dětství a takřka idylické prvorepublikové mládí. Hrála ve více než 60 filmech, poprvé to bylo v roce 1936 online ve filmu Václava Kubáska Světlo jeho očí, k nejznámějším patří Slavínského online film Muži nestárnou nebo Svitákův Přednosta stanice, kde si zahrála po boku Vlasty Buriana. Své poslední role dostala ve filmech Želary Ondřeje Trojana a Babí léto Vladimíra Michálka... shlédnout film »