Bratranci z Ameriky (2003)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bratranci z Ameriky zdarma

Hodnocení filmu:

5.6 / 10

Film režíroval:

Don Coutts

Hudbu k filmu vytvořil:

Shlédnout Bratranci z Ameriky film z roku 2003 online

Dva američtí mafiáni, Gino a Settimo, hledají útočiště v Glasgow u svého bratrance. Ale Roberto, majitel kavárny, není takový drsňák, jak čekali. Sbírá známky, chodí na ryby a myslí si, že Magnum 45 je druh zmrzliny. Povedení příbuzní se snaží Robertovi za jeho službu odvděčit, a tak do svých rukou vezmou záležitost s dluhy u dalšího sběratele... Film získal CENU DIVÁKŮ na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech (2003) + mnoho dalších ocenění.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Bratranci z Ameriky

Shlédnout film Bratranci z Ameriky

Videosoubor: 316025746_BZA_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:38:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Dan HedayaVincent PastoreDanny NucciOlegar FedoroShirley HendersonStephen Graham


Film Bratranci z Ameriky přidal do databáze uživatel 2xist, za jeho úsilí mu děkujeme. 2xist také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »