The Great Texas Dynamite Chase (1976)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Great Texas Dynamite Chase zdarma

 • Rok uvedení: 1976
 • Délka filmu: 1 hod 31 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Akční, Drama, Komedie, Krimi, Romantický, Telenovela
 • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Michael Pressman  (68 let)

Producenti filmu:

Peter MacgregorMarshall BacklarDavid Irving  (69 let)Karen HouseMarshall Whitfield

Hudbu k filmu vytvořil:

Craig Safan  (70 let)

Kamera a efekty:

Jamie Anderson

Film uveden také pod názvy:

 • Dynamite Women
 • Blu dinamite
 • As Duas Eram Dinamite
 • The Great Texas Dynamite Chase

Oficiální distributor:

Yasny Talking Pictures (II)

Shlédnout The Great Texas Dynamite Chase film z roku 1976 online

The Great Texas Dynamite Chase

Shlédnout film The Great Texas Dynamite Chase

Videosoubor: 944477151_TGTDC_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 01:32:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Priscilla Pointer  (Miss Harris)Fred Walton  (Grocery Store Check)Marvin J. McIntyre  (Policeman in Car)Claudia Jennings  (Candy Morgan)Tara Strohmeier  (Pam Morgan)Jocelyn Jones  (Ellie)Stefan Gierasch  (Hotel Clerk)Tom Rosqui  (Jason Morgan)Eric Boles  (Johnny the Bellboy)Otto Felix  (Hotel Policeman)Oliver Clark  (Officer Andy)Johnny Crawford  (Slim)Jock Livingston  (Mr. Scott)Tony Lorea  (Mexican Farmer)Lawrason Driscoll  (Officer Carl)Donald Elson  (Mr. Smith)Danny Sullivan  (Young Texan)Christopher Pennock  (Jake)Dave Nicolson  (Market Manager)Nancy Bleier  (Carol)Jim Boles  (Mr. Ralston)Bart Braverman  (Freddie)Lilyan McBride  (Manageress)Buddy Kling  (Mr. Sherman)Miles Watkins  (Boyfriend)Ed Steef  (Todd)Peggy Brenner  (Bank Teller)Gary Kaskel  (Man in Crowd #1)Jay Hamburger  (Man in Crowd #2)Mario Gaimari  (Hotel Policeman)Susan Burkhalter  (Mrs. Smith)Colin Campbell  (Manager)Alice Friedland  (Dancer)Fred Walton  (Grocery Store Check)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 9. 3. 1977

Tématicky podobné tituly:

Moderní doba  (1936)Psycho  (1960)Barbar Conan  (1982)Půlnoční kovboj  (1969)Dannyho parťáci  (2001)Lola běží o život  (1998)Vraždící zbraň  (1994)Catwoman  (2004)Red Force 3  (1988)Teror ve vlaku  (2002)


Film The Great Texas Dynamite Chase přidal do databáze uživatel rosita, za jeho úsilí mu děkujeme. Rosita také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »