The Great Texas Dynamite Chase (1976)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Great Texas Dynamite Chase zdarma

 • Rok uvedení: 1976
 • Délka filmu: 1 hod 31 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Akční, Drama, Komedie, Krimi, Romantický, Telenovela
 • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Michael Pressman  (69 let)

Producenti filmu:

Peter MacgregorMarshall BacklarDavid Irving  (69 let)Karen HouseMarshall Whitfield

Hudbu k filmu vytvořil:

Craig Safan  (70 let)

Kamera a efekty:

Jamie Anderson

Film uveden také pod názvy:

 • Dynamite Women
 • Blu dinamite
 • As Duas Eram Dinamite
 • The Great Texas Dynamite Chase

Oficiální distributor:

Yasny Talking Pictures (II)

Shlédnout The Great Texas Dynamite Chase film z roku 1976 online

The Great Texas Dynamite Chase

Shlédnout film The Great Texas Dynamite Chase

Videosoubor: 944477151_TGTDC_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 01:32:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Priscilla Pointer  (Miss Harris)Fred Walton  (Grocery Store Check)Marvin J. McIntyre  (Policeman in Car)Claudia Jennings  (Candy Morgan)Tara Strohmeier  (Pam Morgan)Jocelyn Jones  (Ellie)Stefan Gierasch  (Hotel Clerk)Tom Rosqui  (Jason Morgan)Eric Boles  (Johnny the Bellboy)Otto Felix  (Hotel Policeman)Oliver Clark  (Officer Andy)Johnny Crawford  (Slim)Jock Livingston  (Mr. Scott)Tony Lorea  (Mexican Farmer)Lawrason Driscoll  (Officer Carl)Donald Elson  (Mr. Smith)Danny Sullivan  (Young Texan)Christopher Pennock  (Jake)Dave Nicolson  (Market Manager)Nancy Bleier  (Carol)Jim Boles  (Mr. Ralston)Bart Braverman  (Freddie)Lilyan McBride  (Manageress)Buddy Kling  (Mr. Sherman)Miles Watkins  (Boyfriend)Ed Steef  (Todd)Peggy Brenner  (Bank Teller)Gary Kaskel  (Man in Crowd #1)Jay Hamburger  (Man in Crowd #2)Mario Gaimari  (Hotel Policeman)Susan Burkhalter  (Mrs. Smith)Colin Campbell  (Manager)Alice Friedland  (Dancer)Fred Walton  (Grocery Store Check)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 9. 3. 1977

Tématicky podobné tituly:

Moderní doba  (1936)Psycho  (1960)Barbar Conan  (1982)Půlnoční kovboj  (1969)Dannyho parťáci  (2001)Lola běží o život  (1998)Vraždící zbraň  (1994)Catwoman  (2004)Red Force 3  (1988)Teror ve vlaku  (2002)


Film The Great Texas Dynamite Chase přidal do databáze uživatel rosita, za jeho úsilí mu děkujeme. Rosita také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »