Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Snowden zdarma

Hodnocení filmu:

7.5 / 10

Film režíroval:

Oliver Stone  (72 let)

Producenti filmu:

Moritz BormanEric KopeloffFernando SulichinPhilip Schulz  (47 let)Mark PoppRobert S. WilsonJosé Ibáñez  (48 let)Joshua SussmanJanet Lee

Hudbu k filmu vytvořili:

Craig Armstrong  (60 let)Adam Peters

Kamera a efekty:

Anthony Dod Mantle

Film uveden také pod názvy:

  • Sacha
  • Snowden
  • The Snowden Files

Oficiální distributor:

Endgame Entertainment

Shlédnout Snowden film z roku 2015 online

Snowden

Shlédnout film Snowden

Videosoubor: 2910554758.flv

Stopáž: 02:13:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Nicolas CageTom Wilkinson  (Ewen MacAskill)Rhys IfansTimothy OlyphantDonald TrumpJoseph Gordon-Levitt  (Edward Snowden)Joely RichardsonUsáma bin LádinGeorge BushShailene Woodley  (Lindsay Mills)Zachary Quinto  (Glenn Greenwald)Jaymes Butler  (Robinson)Logan Marshall-GreenMelissa Leo  (Laura Poitras)Barack ObamaScott EastwoodPiers MorganChristian ContrerasMichelle ObamaVladimir PutinHillary ClintonBen SchnetzerKeith StanfieldDemetri GoritsasEdward SnowdenRobert Firth  (Dr. Stilwell)Ken Thomas  (CIA Guard)Rachel Handshaw  (Polygraph Adminstrator)Christy Meyer  (Dr. Laurel)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 25. 12. 2015

Tématicky podobné tituly:

Francouzská spojka  (1971)Provaz  (1948)Hořící Mississippi  (1988)Sloní muž  (1980)Ve jménu otce  (1993)Péče  (2000)Ptáčník z Alcatrazu  (1962)Experiment  (2001)Od dveří ke dveřím  (2002)Tracks  (2005)


Film Snowden přidal do databáze uživatel karinka20042014, za jeho úsilí mu děkujeme. Karinka20042014 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »