Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Snowden zdarma

Hodnocení filmu:

7.5 / 10

Film režíroval:

Oliver Stone  (72 let)

Producenti filmu:

Moritz BormanEric KopeloffFernando SulichinPhilip Schulz  (47 let)Mark PoppRobert S. WilsonJosé Ibáñez  (47 let)Joshua SussmanJanet Lee

Hudbu k filmu vytvořili:

Craig Armstrong  (59 let)Adam Peters

Kamera a efekty:

Anthony Dod Mantle

Film uveden také pod názvy:

  • Sacha
  • Snowden
  • The Snowden Files

Oficiální distributor:

Endgame Entertainment

Shlédnout Snowden film z roku 2015 online

Snowden

Shlédnout film Snowden

Videosoubor: 2910554758.flv

Stopáž: 02:13:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Nicolas CageTom Wilkinson  (Ewen MacAskill)Rhys IfansTimothy OlyphantDonald TrumpJoseph Gordon-Levitt  (Edward Snowden)Joely RichardsonUsáma bin LádinGeorge BushShailene Woodley  (Lindsay Mills)Zachary Quinto  (Glenn Greenwald)Jaymes Butler  (Robinson)Logan Marshall-GreenMelissa Leo  (Laura Poitras)Barack ObamaScott EastwoodPiers MorganChristian ContrerasMichelle ObamaVladimir PutinHillary ClintonBen SchnetzerKeith StanfieldDemetri GoritsasEdward SnowdenRobert Firth  (Dr. Stilwell)Ken Thomas  (CIA Guard)Rachel Handshaw  (Polygraph Adminstrator)Christy Meyer  (Dr. Laurel)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 25. 12. 2015

Tématicky podobné tituly:

Francouzská spojka  (1971)Provaz  (1948)Hořící Mississippi  (1988)Sloní muž  (1980)Ve jménu otce  (1993)Péče  (2000)Ptáčník z Alcatrazu  (1962)Experiment  (2001)Od dveří ke dveřím  (2002)Tracks  (2005)


Film Snowden přidal do databáze uživatel karinka20042014, za jeho úsilí mu děkujeme. Karinka20042014 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »