Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Limonádový Joe aneb Koňská opera zdarma

Hodnocení filmu:

8.6 / 10

Film režíroval:

Oldřich Lipský  (†62 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Vlastimil Hála  (†61 let)Jan Rychlík  (†48 let)

Kamera a efekty:

Vladimír Novotný  (†83 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Konská opera
 • Joe, o tromokratis
 • Joe, o lemonadas
 • Revolveras iz Arizone
 • Limonadovy Joe
 • Limonade Joe
 • Jo limonade
 • Lemonade Joe
 • Limonádé Joe
 • Lemonade Joe or Horse Opera
 • Joe Limonada
 • Lemoniadowy Joe
 • El pistolero a go-go
 • Limonádový Joe aneb Konská opera
 • Limonadi Joe
 • Limonaden-Joe
 • Limonada Joe

Oficiální distributor:

Filmové studio Barrandov

Shlédnout Limonádový Joe aneb Koňská opera film z roku 1964 online

Jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých filmových komedií, kde správní muži pijí pouze kolalokovu lihuprostou limonádu a zákon má podobu pistolníka, vybaveného přesnou muškou, zářivým úsměvem a lahodným tenorem. V Trigger Whisky Saloonu, který stojí v malém městečku Stetson City kdesi na Divokém západě, se strhne rvačka. Majitel podniku Doug Badman uklidní rozvášněné pistolníky vystoupením "famósní arizonské pěnice" Tornado Lou, která zazpívá píseň o šampiónu svého srdce. Ve chvíli, kdy se pistolník Grimpo chystá vypít svého oblíbeného "supercloumáka", objeví se v saloonu pan Goodman s dcerou Winnifred, kteří se snaží pomocí letáků a písně odvrátit pistolníky od pití alkoholických nápojů. Jedinou odpovědí jim jsou urážky. Tu se však v saloonu objeví sličný kovboj v bělostném oděvu a poručí si sklenici kolalokovy limonády. Potom hravě donutí Grimpa, aby se omluvil půvabné Winifred a než odjede, stačí ještě zlikvidovat bandu bankovních lupičů a probudit v srdcích Winnifred i Tornado Lou hlubokou lásku. Zanedlouho se Trigger Whisky Saloon ocitne na pokraji bankrotu, protože pistolníci popíjejí kolalokovu limonádu v sousedství, kde pan Goodman otevřel nealkoholický bar. Jenže na scéně se objeví Badmanův bratr Horác, padouch známý pod jménem Hogofogo. Ten přetáhne pistolníky zpět k whisky a zmocní se Winnifred. Limonádový Joe vše vidí díky zrcadlení vzduchu, tzv. Fata Morganě, a dívku zachrání. Vyzná jí lásku a pak se vydá zachránit podnik jejího otce před zánikem. Hravě si poradí s pistolníky, ale podlehne zákeřné léčce, kdy je mu ve sklenici kolalokovy limonády podstrčena lihovina. Kdo se však posupně směje, směje se předčasně, protože ani takové drobnosti, jako je dvojitý průstřel srdce, nemohou bělostného hrdinu rozházet.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Limonádový Joe aneb Koňská opera

Shlédnout film Limonádový Joe aneb Koňská opera

Videosoubor: LimonadovyJoeAnebKonskaOpera.mov

Stopáž: 01:34:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Jiří Lír  (Barman #2)Karel Gott  (voice)Miloš Kopecký  (Horc Badman Ali'hogofogo)Stella Zázvorková  (Mother)Květa Fialová  (Tornado Lou)Olga Schoberová  (Winnifred Goodman)Karel Effa  (Pancho Kid)Juraj HerzAntonín Jedlička  (Fighter #4)Vladimír Menšík  (Barman #1)Josef Hlinomaz  (Gunslinger Grimpo)Antonín Šůra  (Bearded Gunman)Miloš Vavruška  (Bandit #2)Zdeněk Srstka  (Fighter #10)Václav Štekl  (Cashier #2)Jaroslav Tomsa  (Fighter #11)Waldemar Matuška  (Banjo Kid)Jan Pohan  (Bandit #1)Eman Fiala  (Pianist)Jaroslav Štercl  (Drunk Postman)Vlastimil Bedrna  (Photographer)Jaroslav Mareš  (Big Gunman)Karel Fiala  (Lemonade Joe)Rudolf Deyl ml.  (Dough Badman)Bohuš Záhorský  (Ezra Goodman)Miloš Nedbal  (Poker Player with a Wig)Milena Zahrynowská  (Danseuse #1)Jiří Steimar  (Kolalok)Karel Engel  (Fighter #2)Otakar Rademacher  (Fighter #8)Rudolf PrincStanislav Litera  (Shooter #2)Ladislav Gzela  (Musician #1)Lubomír Bryg  (Cashier #1)Jiří Schulz  (Poker player #3)Rudolf Cortés  (Shooter #1)Vladimír ErlebachJiří HanzlJiří Jelínek  (Poker player #2)Jiří KasíkJaroslav Klenot  (Fighter #6)Karel Vítek st.Ludvík Wolf  (Fighter #13)Jindřich SejkJaromír ŠťastnýStanislav NavrátilBřetislav DolejšíGustav Jankovský  (Fighter #3)Václav HavelkaJaroslav TetivaLubomír ŽáčekJaroslav MařanAlois Dvorský  (Deaf Old Man)Oldřich Lukeš  (Sheriff)Viktor Očásek  (Mortician)Jiří Lánský  (Cowboy)Jindrich Sejk  (Fighter #9)Juraj Herz  (Poker player #1)J. Maran  (Fighter #7)Rudolf Princ  (Barber)Vladimir Erlebach  (Fighter #3)Stanislaw Navratil  (Musician #2)Bretislav Dolejsi  (Fighter #1)Jan Kasik  (Fighter #5)K. Vitek  (Fighter #12)Jirí HanzlJan StastnyJaroslav TetivaLubomir Zacek

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Česko 1. 2. 2005
 • Německo 2. 1. 2013
 • USA 25. 11. 1967
 • Československo 16. 10. 1964

Tématicky podobné tituly:

Připoutejte se, prosím!  (1980)Limonádový Joe aneb Koňská opera  (1964)Akumulátor 1  (1994)Mladý Frankenstein  (1974)Scary Movie 3  (2003)Brak  (2002)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Manituova bota  (2001)The Great Texas Dynamite Chase  (1976)Love at First Bite  (1979)


Film Limonádový Joe aneb Koňská opera přidal do databáze uživatel havranos, za jeho úsilí mu děkujeme. Havranos také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Úplně osobní

Úplně osobní

Ve filmu Úplně osobní (2005) vzpomíná režisér Nedžad Begovič na léta strávená v Bosně a Hercegovině. Se svérázným humorem vypráví ve svém dokumentárně-hraném snímku historky z dětství v titovské Jugoslávii i zážitky z války, která provázela její rozpad. Begovič vyvolává zvonařskou scénu z Tarkovského Andreje Rubleva a prohlašuje, že chce také udělat mistrovské dílo čili odlít svůj zvon. Možná i proto online film vznikl bez štábu a technického zázemí: je zde pouze filmař se svojí kamerou... shlédnout film »