Imortais, Os (2003)

Dnes je 15.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Imortais, Os zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

António-Pedro Vasconcelos  (81 let)

Producenti filmu:

Luís Galvão Teles  (75 let)António da Cunha Telles  (85 let)Julie BainesJani Thiltges  (58 let)Claude WaringoLuís Bordalo SilvaJason Newmark

Hudbu k filmu vytvořili:

Gast Waltzing

Kamera a efekty:

Barry Ackroyd  (66 let)

Film uveden také pod názvy:

  • The Immortals
  • Os Imortais
  • Les immortels

Oficiální distributor:

Animatógrafo II

Shlédnout Imortais, Os film z roku 2003 online

V roce 1985 sedí padesátiletý Viktor ve svém hotelu v Algarve a zapíjí vzpomínky na čtyři zesnulé kamarády z vojenské jednotky, se kterými se poprvé setkal v 70. letech v průběhu koloniální války v Africe. Dozvídá se o smrti Joaquima Malarranha, bývalého detektiva, který už dávno sekl s prací vyšetřovatele a stal se kytaristou. Na Joaquimově pohřbu se Viktorovi vybavují vzpomínky na časy, kdy byl on i jeho kamarádi k smrti znudění životem i zemí, ve které se ocitli, a na události, které vedly ke smrti čtveřice vojáků. Na události, v nichž hrál důležitou roli právě zesnulý detektiv.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Imortais, Os

Shlédnout film Imortais, Os

Videosoubor: 2003_1274027267_petr3007.mp4

Stopáž: 02:08:33 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Emmanuelle Seigner  (Madeleine Durand)Ana Padrão  (Sara)Joaquim de AlmeidaAndré Jung  (Daniel Durand)Filipe Duarte  (Abel Cavaco)António-Pedro Vasconcelos  (Piano Player)Nicolau Breyner  (Joaquim Malarranha)Ricardo Pereira  (TV Reporter)Hoji Fortuna  (Matateu)Joaquim de Almeida  (Roberto Alua)Sérgio GriloJoão D'Ávila  (Priest)José Mora Ramos  (Captain Alves)Isabel SimõesCarla Lupi  (Rosa)Rui Luís Brás  (Inspector Figueiredo)Luís Lucas  (Voice of Daniel Durand)Rogério Samora  (Horcio Lobo)Maria Rueff  (Severina)Jean  (Mechanic)Joaquim Nicolau  (Srgio Mano)Alexandra Lencastre  (Maria Antnia)Luís AmareloSónia Lima  (Sandra)Patricia Adão Marques  (TV Journalist)Nuno PardalMónica PauloDavid Garcia ReisLuís RomãoDiogo Vasconcelos  (Xavier)Natalina José  (Jlia)Rui Unas  (Vitor Pratas)José Topa  (Arroz)Silva Heitor  (Man at Coffee Shop)Sofia Grilo  (Joana)Paula Mora  (Fil)Carla Salgueiro  (Dora)São José Correia  (Ins)Carlos Areia  (Evaristo)João Louriva  (Bartender)Adalberto Varela  (Joca)Sílvia Valentim  (Neusa)Carlos Fino  (Sám sebe)João Luís  (Coffee Shop Owner)Patrícia Figueira  (Garage's Employee)Henrique Macedo  (Inspector Semedo)Paulo Alexandre  (Policeman)Sónia Claudia  (Girl at Bar)Hodji  (Matateu)José Telles  (Fado Singer)Patrícia Vasconcelos  (Singer)


Film Imortais, Os přidal do databáze uživatel lucililink, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucililink také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


O chloupek

O chloupek

Wallace, Gromit, zločinný buldog Preston a krásná Vendulína... Britský oscarový animovaný online film Nicka Parka.Ovce, úklady a láska – to všechno čeká v této půlhodině pana Wallace a jeho inteligentního psa Gromita ve strhujícím, napínavém ale i humorném příběhu nazvaném O chloupek. Nick Park za něj v roce 1996 získal Oskara. Rafinovaně realizovaný animovaný film, kombinující formelu s kostrami klasických loutkových online filmů, kde počet střihů 10krát převyšuje hraný akční film, a kde tedy záleží na jakémkoliv detailu. Zde totiž rozhodují „ohromné maličkosti". shlédnout film »

Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »