Maciste alpino (1916)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Maciste alpino zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Luigi Maggi  (†79 let)Giovanni Pastrone  (†76 let)

Shlédnout Maciste alpino film z roku 1916 online

Maciste alpino

Shlédnout film Maciste alpino

Videosoubor: 4067425426_MA_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 01:36:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Luigi MaggiBartolomeo Pagano


Film Maciste alpino přidal do databáze uživatel zdenda56, za jeho úsilí mu děkujeme. Zdenda56 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »