Pražské blues (1963)

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Pražské blues zdarma

  • Rok uvedení: 1963
  • Délka filmu: 1 hod 12 min
  • Země původu:  Československo
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Černobílý

Hodnocení filmu:

5.9 / 10

Film režíroval:

Georgis Skalenakis  (†88 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Karel Velebný  (†58 let)

Kamera a efekty:

Jan Němeček  (†78 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Prazské blues

Oficiální distributor:

Filmové studio Barrandov

Shlédnout Pražské blues film z roku 1963 online

Módně stylizovaný "pocitový" film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů.

Zdroj: doporučený popis od distributora

Módně stylizovaný "pocitový" film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Pražské blues

Shlédnout film Pražské blues

Videosoubor: 3079987863_PSB_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 01:13:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Vladimír HrubýAndrea ČunderlíkováEva KlepáčováAlena KreuzmannováDana SyslováVěra VáchováRadovan LukavskýOtto LackovičVáclav SloupJaroslava VošmikováVladimír DvořákVlastimil ČaněkVladimír LinkaGustav HrdličkaEmanuel KovaříkJiří ŠrámekKarel VlachJan SinnreichConsuela MorávkováVratislav BlažekKarel HlinickýKarel VejvodaJosef PivonkaJiří StivínVáclav PodhorskýAja FarkačováEva PospíšilováZdeněk PulecKarel VelebnýAmina Hasci  (Mariama)Sissoko Woandioun  (Omar)Orlando da CostaJarmila VeseláMíša PolákAlan Vitouš  (Lda)Emanuel HrdinaJonas BrunoStephen KariithiJan KonopásekFofana OuriIvan PopovIvan PoldaufJan ArnetCamara BassionIdris KarimGigi OsmanAntonín JulinaMilan JarošIvan KřičkaRudolf DašekJulie JuhanováKateřina TrávnickáBožena KöhlerováRudolf RoklFrantiška SkálováJarmila Veselá


Film Pražské blues přidal do databáze uživatel engls, za jeho úsilí mu děkujeme. Engls také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »