Pražské blues (1963)

Dnes je 16.9. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Pražské blues zdarma

  • Rok uvedení: 1963
  • Délka filmu: 1 hod 12 min
  • Země původu:  Československo
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Černobílý

Hodnocení filmu:

5.9 / 10

Film režíroval:

Georgis Skalenakis  (†88 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Karel Velebný  (†58 let)

Kamera a efekty:

Jan Němeček  (†78 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Prazské blues

Oficiální distributor:

Filmové studio Barrandov

Shlédnout Pražské blues film z roku 1963 online

Módně stylizovaný "pocitový" film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů.

Zdroj: doporučený popis od distributora

Módně stylizovaný "pocitový" film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Pražské blues

Shlédnout film Pražské blues

Videosoubor: 3079987863_PSB_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 01:13:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Vladimír HrubýAndrea ČunderlíkováEva KlepáčováAlena KreuzmannováDana SyslováVěra VáchováRadovan LukavskýOtto LackovičVáclav SloupJaroslava VošmikováVladimír DvořákVlastimil ČaněkVladimír LinkaGustav HrdličkaEmanuel KovaříkJiří ŠrámekKarel VlachJan SinnreichConsuela MorávkováVratislav BlažekKarel HlinickýKarel VejvodaJosef PivonkaJiří StivínVáclav PodhorskýAja FarkačováEva PospíšilováZdeněk PulecKarel VelebnýAmina Hasci  (Mariama)Sissoko Woandioun  (Omar)Orlando da CostaJarmila VeseláMíša PolákAlan Vitouš  (Lda)Emanuel HrdinaJonas BrunoStephen KariithiJan KonopásekFofana OuriIvan PopovIvan PoldaufJan ArnetCamara BassionIdris KarimGigi OsmanAntonín JulinaMilan JarošIvan KřičkaRudolf DašekJulie JuhanováKateřina TrávnickáBožena KöhlerováRudolf RoklFrantiška SkálováJarmila Veselá


Film Pražské blues přidal do databáze uživatel engls, za jeho úsilí mu děkujeme. Engls také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Film o filmu: Skřivánci na niti

Film o filmu: Skřivánci na niti

Dokumentární online film o natáčení slavného filmu Jiřího Menzela z roku 1969 Skřivánci na niti. Ve filmu o filmu účinkují Pavel Tausig, Jiří Menzel, Zdeněk Svěrák, Václav Neckář, Naďa Urbánková a František Řehák. shlédnout film »

Poklad na Sierra Madre

Poklad na Sierra Madre

Na dva tulácké smolaře (Humphrey Bogart a Tim Holt) a mrzutého zlatokopa (Walter Huston) se usměje štěstí a objeví zlato. Ovládne je chamtivost, která zcela pomate jejich mysl Online online film získal dva Oscary, za režii a scénář. Bogart sice nedostal žádnou cenu, ale jeho výkon online ve filmu je oceňován dodnes. Film online zdarma neztratil nic ze své působivosti a o půl století později byl Americkým filmovým institutem vybrán mezi 100 nejlepších amerických filmů všech dob. shlédnout film »