Pomocník (1976)

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Pomocník zdarma

 • Rok uvedení: 1976
 • Délka filmu: 2 hod 02 min
 • Země původu:  Švýcarsko
 • Originální jazyk: Francouzština
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

5.2 / 10

Film režíroval:

Thomas Koerfer  (75 let)

Producent filmu:

Thomas Koerfer  (75 let)

Kamera a efekty:

Renato Berta

Film uveden také pod názvy:

 • The Assistant
 • Criado para todo o serviço
 • L'homme à tout faire
 • Der Gehülfe

Oficiální distributor:

Thomas Koerfer Film

Shlédnout Pomocník film z roku 1976 online

Film na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let. Film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým. Popisuje chování věčného outsidera společnosti, mladíka anti- hrdiny, který přichází jako "pomocník" do spořádaného švýcarského domova. Režie snímku se ujal Thomas Körfer.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Pomocník

Shlédnout film Pomocník

Videosoubor: 3642271909_PK_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 02:03:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hannelore Hoger  (Klara)Tina EngelVerena Buss  (Frau Tobler)Klaus-Henner RussiusNorbert SchwientekWolfram Berger  (Wirsich)Gerhard Dorfer  (Dr. Specker)Nikola Weisse  (Pauline)Paul Burian  (Joseph Marti)Herbert LeiserIngold Wildenauer  (Karl Tobler)Wolfgang Schwarz  (M. Fischer)Rosalinde RennMichael MaassenJürgen CzieslaLucie AvenayPeter SiegenthalerJanet HauflerMichael MansenAnneLotti GünthardtBenjamin GygaxNicole Heri  (Sylvi)Tobi Mettler

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Rakousko 9. 1. 1979

Film Pomocník přidal do databáze uživatel majkrd, za jeho úsilí mu děkujeme. Majkrd také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »