Pomocník (1976)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Pomocník zdarma

 • Rok uvedení: 1976
 • Délka filmu: 2 hod 02 min
 • Země původu:  Švýcarsko
 • Originální jazyk: Francouzština
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

5.2 / 10

Film režíroval:

Thomas Koerfer  (75 let)

Producent filmu:

Thomas Koerfer  (75 let)

Kamera a efekty:

Renato Berta

Film uveden také pod názvy:

 • The Assistant
 • Criado para todo o serviço
 • L'homme à tout faire
 • Der Gehülfe

Oficiální distributor:

Thomas Koerfer Film

Shlédnout Pomocník film z roku 1976 online

Film na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let. Film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým. Popisuje chování věčného outsidera společnosti, mladíka anti- hrdiny, který přichází jako "pomocník" do spořádaného švýcarského domova. Režie snímku se ujal Thomas Körfer.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Pomocník

Shlédnout film Pomocník

Videosoubor: 3642271909_PK_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 02:03:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hannelore Hoger  (Klara)Tina EngelVerena Buss  (Frau Tobler)Klaus-Henner RussiusNorbert SchwientekWolfram Berger  (Wirsich)Gerhard Dorfer  (Dr. Specker)Nikola Weisse  (Pauline)Paul Burian  (Joseph Marti)Herbert LeiserIngold Wildenauer  (Karl Tobler)Wolfgang Schwarz  (M. Fischer)Rosalinde RennMichael MaassenJürgen CzieslaLucie AvenayPeter SiegenthalerJanet HauflerMichael MansenAnneLotti GünthardtBenjamin GygaxNicole Heri  (Sylvi)Tobi Mettler

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Rakousko 9. 1. 1979

Film Pomocník přidal do databáze uživatel majkrd, za jeho úsilí mu děkujeme. Majkrd také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »