Pomocník (1976)

Dnes je 17.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Pomocník zdarma

 • Rok uvedení: 1976
 • Délka filmu: 2 hod 02 min
 • Země původu:  Švýcarsko
 • Originální jazyk: Francouzština
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

5.2 / 10

Film režíroval:

Thomas Koerfer  (75 let)

Producent filmu:

Thomas Koerfer  (75 let)

Kamera a efekty:

Renato Berta

Film uveden také pod názvy:

 • The Assistant
 • Criado para todo o serviço
 • L'homme à tout faire
 • Der Gehülfe

Oficiální distributor:

Thomas Koerfer Film

Shlédnout Pomocník film z roku 1976 online

Film na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let. Film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým. Popisuje chování věčného outsidera společnosti, mladíka anti- hrdiny, který přichází jako "pomocník" do spořádaného švýcarského domova. Režie snímku se ujal Thomas Körfer.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Pomocník

Shlédnout film Pomocník

Videosoubor: 3642271909_PK_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 02:03:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hannelore Hoger  (Klara)Tina EngelVerena Buss  (Frau Tobler)Klaus-Henner RussiusNorbert SchwientekWolfram Berger  (Wirsich)Gerhard Dorfer  (Dr. Specker)Nikola Weisse  (Pauline)Paul Burian  (Joseph Marti)Herbert LeiserIngold Wildenauer  (Karl Tobler)Wolfgang Schwarz  (M. Fischer)Rosalinde RennMichael MaassenJürgen CzieslaLucie AvenayPeter SiegenthalerJanet HauflerMichael MansenAnneLotti GünthardtBenjamin GygaxNicole Heri  (Sylvi)Tobi Mettler

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Rakousko 9. 1. 1979

Film Pomocník přidal do databáze uživatel majkrd, za jeho úsilí mu děkujeme. Majkrd také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sabata

Sabata

Fanoušci spaghetti westernu zvyklí na filmy zdarma jako Django nebo Hodný, Zlý a Ošklivý budou při sledování Sabaty pravděpodobně překvapeni. Ve snímku sice hraje stejnojmennou hlavní roli nepříliš výřečného hrdiny hvězda spaghetti westernu Lee Van Cleef, ale tento online film má v porovnání s tradičním žánrovým zpracováním vycházejícím ze stylu Sergia Leoneho výrazně odlišný ráz. Režisér a spoluautor Gianfranco Parolini (alias Frank Kramer) vytvořil dílo, které by se dalo zařadit spíše někam mezi televizní seriál Wild Wild West a typickou bondovku... shlédnout film »

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Pokus o zmapování bolestné zkušenosti exulanta vracejícího se po dlouhé době do vlasti v deníkovém experimentálním filmu natáčeném na 8mm kameru... shlédnout film »