Paradise or Oblivion (2012)

Dnes je 4.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Paradise or Oblivion zdarma

  • Rok uvedení: 2012
  • Délka filmu: 48 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Dokumentární
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

8.1 / 10

Film režíroval:

Roxanne Meadows

Producent filmu:

Roxanne Meadows

Hudbu k filmu vytvořil:

Carly Paradis  (40 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Paradise or Oblivion

Oficiální distributor:

Venus Project, The

Shlédnout Paradise or Oblivion film z roku 2012 online

Vizionářské video projektu Venus propaguje nový sociálně-ekonomický systém, který vychází ze současných znalostí a je založen na vizích a projektech sociálního inženýra, futuristy a průmyslového designéra Jacquea Fresca. Dokument poukazuje na podstatu příčin systémových hodnot poruch a škodlivých příznaků způsobených naší současným společenským systémem.Filosofie nové společnosti vychází z poznatku, že lze velmi rychle nastavit nové myšlení a hodnoty za předpokladu, že se dokážeme zbavit politické a finační nadvlády elit a velmi problematických společenských uspořádání, kterým zcela paradoxně říkáme demokratické. Film poukazuje na zcela zjevnou a reálnou možnost vytvoření nového společenského a hodnotového systému, jež překonává po staletí zaběhnuté systémy měnové, ekonomické a politické, jež ve svém důsledku vedly a stále vedou k ekonomickému zotročení velké části populace. Dokument ukazuje cesty a možnosti vedoucí ke skutečnému a ne utopistickému hledání souvislostí na zcela reálném zakladě znalostí, které lidstvo zatím dosáhlo. Zdroj: www.inuru.com

Zdroj: doporučený popis od distributora


Paradise or Oblivion

Shlédnout film Paradise or Oblivion

Videosoubor: 4017719371_POO_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 00:49:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Jacque Fresco

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 3. 2012

Tématicky podobné tituly:

Krysař  (1986)Halloween  (1978)Truman Show  (1998)Smrtihlav  (1998)Werckmeisterovy harmonie  (2000)Velká ryba  (2003)Roger a já  (1989)Javor 98  (2002)S milenkou mé matky  (2000)Sodoma a Gomora  (1962)


Film Paradise or Oblivion přidal do databáze uživatel vacaa, za jeho úsilí mu děkujeme. Vacaa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedm samurajů

Sedm samurajů

Slavná legenda o hrstce odvážných, kteří se postavili na stranu bezbranných. Nejslavnější japonský online film všech dob, předchůdce filmu Sedm statečných. Těžko by se asi hledal někdo, kdo by neznal legendární americký western o hrstce statečných, kteří se v počtu chabých sedmi postaví přesile banditů, aby ochránili bezbrannou vesnici na odlehlém venkově proti rabování. Western Johna Sturgese patří již téměř půl století k nesmrtelným filmovým evergreenům... shlédnout film »

Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »