Ocelový mumraj (2000)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ocelový mumraj zdarma

 • Rok uvedení: 2000
 • Délka filmu: 2 hod 00 min
 • Země původu:  Hong Kong
 • Originální jazyk: Angličtina, Cantonese
 • Žánr: Akční, Sci-Fi
 • Formát obrazu: 2.35:1  (Panavision)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby Digital

Hodnocení filmu:

4.4 / 10

Film režíroval:

Benny Chan

Producenti filmu:

Benny ChanSolon SoJohn ChongThomas ChungStephen P. JarchowMark R. Harris

Hudbu k filmu vytvořili:

Peter KamJesse Pomeroy  (49 let)

Kamera a efekty:

Anthony Pun

Film uveden také pod názvy:

 • Gen-Y-Cops - A Nova Geração
 • Metal Mayhem
 • Gen-Y Cops
 • Csodazsaruk Hongkongban
 • Gen-X Cops 2: Metal Mayhem
 • Experimento letal
 • Jackie Chan Presents: Gen-Y Cops
 • Gen-X Cops 2
 • Ohjelmoitu tappaja
 • Jackie Chan Presents: Metal Mayhem
 • Te jing xin ren lei 2

Oficiální distributor:

Media Asia Films

Shlédnout Ocelový mumraj film z roku 2000 online

Zločiny z dob rady Vacátka jsou dávno pryč, světem obchází strašidlo robotického kyberterorismu. V tajných laboratořích FBI byl vyroben supermoderní bojový stroj nové generace robot SR-1. Jeho původní konstruktér, počítačový hacker Kurt Lee, který byl propuštěn pro nezákonné praktiky, se však svého výtvoru nehodlá vzdát bez boje. Ideální podmínky k jeho krádeži má na hongkongské výstavě zbraní. FBI ale nehodlá nic ponechat náhodě, a tak ke svým lidem povolává i tři agenty Edisona, Aliena a Matche, kteří mají ocelové monstrum chránit. Naneštěstí byli Lee a Edison v mládí kamarádi a šílený vynálezce to zneužije, Edisona omámí a s jeho pomocí SR-1 unese. V ulicích Hongkongu se brzy rozpoutá peklo. V bláznivé akční komedii, plné speciálních efektů a detonací, se představí exotičtí mistři bojových umění Edison Chen, Sam Lee a Stephan Fung.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Ocelový mumraj

Shlédnout film Ocelový mumraj

Videosoubor: rip_ocmu_2000.webm

Stopáž: 02:00:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Vincent Kok  (Dr. Wang)Paul Rudd  (Ian Curtis)Mark Hicks  (Ross Tucker)Christy Chung  (Inspector Chung)Tat-Ming CheungEdison Chen  (Edison)Anthony Wong Chau-Sang  (Dr. Tang)Maggie Q  (Jane Quigley)Stephen Fung  (Match)Sam Lee  (Alien)Lik-Chi Lee  (Taxi driver)Felix Chong  (Center Person in Charge)Eric Kot  (Dr. Lai)Daniel O'Neill  (Kurt's henchman #6)Ron Smoorenburg  (Fighter #1)Matthew Meersbergen  (Kurt's henchman #5)Tat  (Lemon Fish)Dave Taylor  (IMC Technician #5)Colin Hamilton  (FBI Agent #4)Brian Banowetz  (FBI Agent #2)Skip Wilder  (RS)Ricardo Alexander  (Fighter)Jude Poyer  (Fighter #2)Sammuel Leung  (Cage Fight Guard)Tony Trimble  (Fighter #4)King  (Inspector Ko)Johnnie Guy  (Dr. Cameron)Richard Sun  (Kurt Lee)Dirk Rommeswinkel  (Donovan)Teresa Herrera  (IMC Technician #1)Trudy Cruise  (IMC Technician #2)Oliver Worthington  (IMC Technician #3)Daniel James Weber  (IMC Technician #4)Ricardo Mamood  (Quincy)Reuben Langdon  (Mike)Jay Co  (Kurt's henchman #1)Gordon Leung  (Kurt's henchman #2)Joey  (Guard)Snoop  (Yorke)Jeremy Ko  (Eddie)Lawrence Brown  (Fighter #3)J. Paul Smith  (Stan)Donald Yo  (Gangster)Chi Fung Choy  (Hitman)Peter Lawrence  (Insp. Sze)Rachel Ngan  (Oli)Juanita Cheng  (Peggy)Robbie Iannone  (FBI Agent #1)Marc Redmond  (FBI Agent #3)Troy MacLachlan  (FBI Agent #5)Sebastian Skiff  (FBI Agent #6)Jason Sankey  (FBI Agent #7)Peter Lukic  (FBI Agent #8)Korey J. Cauchon  (IMC Technician #6)Oli Pettigrew  (Kurt's henchman #3)Richard Tsui  (Inspector #1)Andrew Hui  (Inspector #2)Andy Ng  (Inspector #3)Raymond Lee  (Seafood Seller)Desmond O'Neill  (Vieri)Pietro Morrone  (Kurt's henchman #4)Memo Tanhan  (Buyer)Sachiko Fukumoto  (uncredited)Bruce Khan  (Cop)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (16)USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 23. 2. 2002

Tématicky podobné tituly:

Zjizvená tvář  (1983)Vetřelci  (1986)Terminátor 2: Den zúčtování  (1991)Terminátor  (1984)Neúplatní  (1987)Leon  (1994)Zjizvená tvář  (1932)Vyšší princip  (1960)Predátor  (1987)Matrix  (1999)


Film Ocelový mumraj přidal do databáze uživatel Kacka25, za jeho úsilí mu děkujeme. Kacka25 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »