Le lion des Mogols (1924)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Le lion des Mogols zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jean Epstein  (†56 let)

Producent filmu:

Alexandre Kamenka  (131 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Matthieu Regnault

Kamera a efekty:

Joseph-Louis Mundwiller  (†81 let)Fédote BourgasoffNikolas Roudakoff

Film uveden také pod názvy:

  • O Príncipe Encoberto
  • Lew Mogolów
  • Prinsen fra Østerland
  • Mogulien leijona
  • El león de Mongolia
  • The Lion of the Moguls
  • O Leão da Mongólia
  • Fra Tronen til Filmen
  • Le lion des Mogols

Oficiální distributor:

Films Albatros

Shlédnout Le lion des Mogols film z roku 1924 online

Le lion des Mogols

Shlédnout film Le lion des Mogols

Videosoubor: rip_lelidemo_1924.mp4

Stopáž: 01:31:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Joe AlexIvan Mozžuchin  (le prince Roundghito)Nathalie Lissenko  (Anna)Kiki of Montparnasse  (La fille qui danse dans le bar)Henry Prestat  (Le jeune premier)François Viguier  (Le Grand Khan)Albert Viguier  (Le prince enfant)Dorothy Adelphi  (Le freluquet)Camille Bardou  (Le banquier Morel)Alexiane  (L'esclave Zemgali)Metchnikoff  (Le rgisseur)Myla Seller  (La jeune fille)Victor Sviatopolk  (Un oprateur)Maurice Vauthier  (Le metteur en scne)Franco Zellas  (Kavalas)


Film Le lion des Mogols přidal do databáze uživatel tessinka07, za jeho úsilí mu děkujeme. Tessinka07 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »