Le lion des Mogols (1924)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Le lion des Mogols zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jean Epstein  (†56 let)

Producent filmu:

Alexandre Kamenka  (131 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Matthieu Regnault

Kamera a efekty:

Joseph-Louis Mundwiller  (†81 let)Fédote BourgasoffNikolas Roudakoff

Film uveden také pod názvy:

  • O Príncipe Encoberto
  • Lew Mogolów
  • Prinsen fra Østerland
  • Mogulien leijona
  • El león de Mongolia
  • The Lion of the Moguls
  • O Leão da Mongólia
  • Fra Tronen til Filmen
  • Le lion des Mogols

Oficiální distributor:

Films Albatros

Shlédnout Le lion des Mogols film z roku 1924 online

Le lion des Mogols

Shlédnout film Le lion des Mogols

Videosoubor: rip_lelidemo_1924.mp4

Stopáž: 01:31:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Joe AlexIvan Mozžuchin  (le prince Roundghito)Nathalie Lissenko  (Anna)Kiki of Montparnasse  (La fille qui danse dans le bar)Henry Prestat  (Le jeune premier)François Viguier  (Le Grand Khan)Albert Viguier  (Le prince enfant)Dorothy Adelphi  (Le freluquet)Camille Bardou  (Le banquier Morel)Alexiane  (L'esclave Zemgali)Metchnikoff  (Le rgisseur)Myla Seller  (La jeune fille)Victor Sviatopolk  (Un oprateur)Maurice Vauthier  (Le metteur en scne)Franco Zellas  (Kavalas)


Film Le lion des Mogols přidal do databáze uživatel tessinka07, za jeho úsilí mu děkujeme. Tessinka07 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »