Le lion des Mogols (1924)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Le lion des Mogols zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jean Epstein  (†56 let)

Producent filmu:

Alexandre Kamenka  (131 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Matthieu Regnault

Kamera a efekty:

Joseph-Louis Mundwiller  (†81 let)Fédote BourgasoffNikolas Roudakoff

Film uveden také pod názvy:

  • O Príncipe Encoberto
  • Lew Mogolów
  • Prinsen fra Østerland
  • Mogulien leijona
  • El león de Mongolia
  • The Lion of the Moguls
  • O Leão da Mongólia
  • Fra Tronen til Filmen
  • Le lion des Mogols

Oficiální distributor:

Films Albatros

Shlédnout Le lion des Mogols film z roku 1924 online

Le lion des Mogols

Shlédnout film Le lion des Mogols

Videosoubor: rip_lelidemo_1924.mp4

Stopáž: 01:31:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Joe AlexIvan Mozžuchin  (le prince Roundghito)Nathalie Lissenko  (Anna)Kiki of Montparnasse  (La fille qui danse dans le bar)Henry Prestat  (Le jeune premier)François Viguier  (Le Grand Khan)Albert Viguier  (Le prince enfant)Dorothy Adelphi  (Le freluquet)Camille Bardou  (Le banquier Morel)Alexiane  (L'esclave Zemgali)Metchnikoff  (Le rgisseur)Myla Seller  (La jeune fille)Victor Sviatopolk  (Un oprateur)Maurice Vauthier  (Le metteur en scne)Franco Zellas  (Kavalas)


Film Le lion des Mogols přidal do databáze uživatel tessinka07, za jeho úsilí mu děkujeme. Tessinka07 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ratatouille

Ratatouille

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí online film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »