Nacht aus Blei, Die (1985)

Dnes je 15.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Nacht aus Blei, Die zdarma

Hodnocení tv filmu:

7.7 / 10

TV Film režíroval:

Petr Weigl  (81 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Hans  (67 let)

Kamera a efekty:

Jaroslav Kučera  (†61 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • The Night of Lead
  • Die Nacht aus Blei (1985) (TV)

Oficiální distributor:

UNITEL

Shlédnout Nacht aus Blei, Die tv film z roku 1985 online

Nacht aus Blei, Die

Shlédnout tv film Nacht aus Blei, Die

Videosoubor: NachtAusBleiDie.flv

Stopáž: 01:04:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Michael BiehnMagda Vášáryová

Tématicky podobné tituly:

Nacht aus Blei, Die  (1985)Anna Pavlovova  (1983)Voor een verloren soldaat  (1992)Carmen  (1983)Salomé  (2002)Company  (2003)Má láska  (1974)You're Invited to Mary-Kate & Ashley's Ballet Party  (1997)Tancujuščije prizraki  (1992)Černá labuť  (2010)


Film Nacht aus Blei, Die přidal do databáze uživatel tynkas, za jeho úsilí mu děkujeme. Tynkas také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


O chloupek

O chloupek

Wallace, Gromit, zločinný buldog Preston a krásná Vendulína... Britský oscarový animovaný online film Nicka Parka.Ovce, úklady a láska – to všechno čeká v této půlhodině pana Wallace a jeho inteligentního psa Gromita ve strhujícím, napínavém ale i humorném příběhu nazvaném O chloupek. Nick Park za něj v roce 1996 získal Oskara. Rafinovaně realizovaný animovaný film, kombinující formelu s kostrami klasických loutkových online filmů, kde počet střihů 10krát převyšuje hraný akční film, a kde tedy záleží na jakémkoliv detailu. Zde totiž rozhodují „ohromné maličkosti". shlédnout film »

Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »