Nacht aus Blei, Die (1985)

Dnes je 13.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Nacht aus Blei, Die zdarma

Hodnocení tv filmu:

7.7 / 10

TV Film režíroval:

Petr Weigl  (81 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Hans  (66 let)

Kamera a efekty:

Jaroslav Kučera  (†61 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • The Night of Lead
  • Die Nacht aus Blei (1985) (TV)

Oficiální distributor:

UNITEL

Shlédnout Nacht aus Blei, Die tv film z roku 1985 online

Nacht aus Blei, Die

Shlédnout tv film Nacht aus Blei, Die

Videosoubor: NachtAusBleiDie.flv

Stopáž: 01:04:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Michael BiehnMagda Vášáryová

Tématicky podobné tituly:

Nacht aus Blei, Die  (1985)Anna Pavlovova  (1983)Voor een verloren soldaat  (1992)Carmen  (1983)Salomé  (2002)Company  (2003)Má láska  (1974)You're Invited to Mary-Kate & Ashley's Ballet Party  (1997)Tancujuščije prizraki  (1992)Černá labuť  (2010)


Film Nacht aus Blei, Die přidal do databáze uživatel tynkas, za jeho úsilí mu děkujeme. Tynkas také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kinoautomat: Člověk a jeho dům

Kinoautomat: Člověk a jeho dům

První interaktivní online film na světě, ve kterém diváci mohou zasahovat do průběhu děje.U dveří hlavního hrdiny filmu pana Nováka (Miroslav Horníček) zvoní jeho sousedka. Je téměř nahá. Oblečena jen do osušky si omylem zabouchla dveře svého bytu a nyní pana Nováka prosí, aby ji pustil k sobě domů. Co teď? Mladá dáma v prekérní situaci prosí o pomoc. A je velmi půvabná. Na druhé straně se každou chvíli může vrátit domů manželka pana Nováka, která má navíc dnes narozeniny... STOP! zvolá moderátor vcházející na scénu a děj filmu se opravdu zastaví... shlédnout film »

Ikony

Ikony

Dokument o vývoji východoslovenskej ikony Online online film získal Hlavnú cenu v kategórii populárno-vedeckých filmov na Dňoch krátkeho filmu v Karlových Varoch v roku 1967 a Hlavnú cenu v kategórii filmov o výtvarnom umení na Arsfilme Kroměříž v roku 1967. Za réžiu filmu bol Martinovi Slivkovi udelený Igric. shlédnout film »