Charcuterie mécanique, La (1895)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Charcuterie mécanique, La zdarma

Hodnocení filmu:

6.7 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Kamera a efekty:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Önműködő mészárszék
  • The Mechanical Butcher
  • Mechaniczna wedliniarnia
  • La charcuterie mécanique

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Charcuterie mécanique, La film z roku 1895 online

Charcuterie mécanique, La

Shlédnout film Charcuterie mécanique, La

Videosoubor: 895498467_CMCL_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA


Film Charcuterie mécanique, La přidal do databáze uživatel mcstorm, za jeho úsilí mu děkujeme. Mcstorm také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »