Charcuterie mécanique, La (1895)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Charcuterie mécanique, La zdarma

Hodnocení filmu:

6.7 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Kamera a efekty:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Önműködő mészárszék
  • The Mechanical Butcher
  • Mechaniczna wedliniarnia
  • La charcuterie mécanique

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Charcuterie mécanique, La film z roku 1895 online

Charcuterie mécanique, La

Shlédnout film Charcuterie mécanique, La

Videosoubor: 895498467_CMCL_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA


Film Charcuterie mécanique, La přidal do databáze uživatel mcstorm, za jeho úsilí mu děkujeme. Mcstorm také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »