Mystery of Edwin Drood (1935)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mystery of Edwin Drood zdarma

 • Rok uvedení: 1935
 • Délka filmu: 1 hod 27 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Horor, Mysteriózní, Telenovela
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Stuart WalkerStuart Walker  (131 let)

Producenti filmu:

Edmund Grainger  (113 let)Carl Laemmle Jr.  (111 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Edward Ward  (†72 let)Clifford Vaughan  (126 let)

Kamera a efekty:

George Robinson  (129 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Mysteriet Edvin Drood
 • O pyrgos tou diavolou
 • Charles Dickens' 'Mystery of Edwin Drood'
 • O Mistério de Edwin Drood
 • Mystery of Edwin Drood

Oficiální distributor:

Universal Pictures

Shlédnout Mystery of Edwin Drood film z roku 1935 online

Mystery of Edwin Drood

Shlédnout film Mystery of Edwin Drood

Videosoubor: 3652085277_MOED_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:28:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Claude Rains  (John Jasper)Carla Laemmle  (Schoolgirl)Heather Angel  (Rosa Bud)Walter Brennan  (First Gossip)Gordon Douglas  (Coroner)Will Geer  (Village Lamplighter)May BeattyDavid Manners  (Edwin Drood)Valerie Hobson  (Helena Landless)Douglass Montgomery  (Neville Landless)Forrester Harvey  (Durdles)Francis L. Sullivan  (Rev. Mr. Septimus Crisparkle)Helen Parrish  (Schoolgirl)Ethel Griffies  (Miss Twinkleton)J.M. Kerrigan  (Chief Verger Tope)Helena Grant  (Maid)Evelyn Beresford  (Old Maid)Harry Cording  (Turke)Walter Kingsford  (Hiram Grewgious)Effie Ellsler  (Townswoman)D'Arcy Corrigan  (Opium Addict)Lloyd Whitlock  (Townsman)George Kirby  (Bailiff)Anne Darling  (Schoolgirl)May Beatty  (Second Gossip)Veda Buckland  (Mrs. Tope)Anne O'Neal  (Crisparkle Maid)Barbara Perry  (Schoolgirl)Zeffie Tilbury  (The Opium Woman)Edward Cooper  (Dean)E.E. Clive  (Mayor ThomSapsea)George Ernest  (Deputy)Eugene Strong  (Coachman)Corbet Morris  (Dancing Master)Louise Carter  (Mrs. Crisparkle)Lois Verner  (Schoolgirl)Elsa Buchanan  (Mrs. Tisher)Rosita Butler  (Schoolgirl)Iris Moore  (Schoolgirl)Bunny Beatty  (Schoolgirl)Dorothy Shearer  (Schoolgirl)Anne Harrison  (Schoolgirl)Dora Mayfield  (Gossip)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 4. 2. 1935

Film Mystery of Edwin Drood přidal do databáze uživatel nikulienka972, za jeho úsilí mu děkujeme. Nikulienka972 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ratatouille

Ratatouille

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí online film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »