Ztracený syn (1994)

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Ztracený syn zdarma

Hodnocení tv filmu:

7.1 / 10

TV Film režíroval:

John Nicolella  (†53 let)

Producenti tv filmu:

Rob Cohen  (70 let)Oscar L. Costo  (65 let)Robert Eisele  (70 let)Hester HargettRaffaella De Laurentiis  (64 let)George Lakes

Hudbu k tv filmu vytvořili:

David Bergeaud

Kamera a efekty:

Buzz Feitshans IV  (59 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • Vanishing Son I - Der Sohn des Drachen
  • Tomboló öklök
  • Apodrasi apo tin Kina
  • Vanishing Son
  • Dragões de Sangue
  • Vanishing Son I - Der Sohn des Drachen (1994) (TV)
  • Vanishing Son (1994) (TV)

Oficiální distributor:

Universal TV

Shlédnout Ztracený syn tv film z roku 1994 online

Ztracený syn

Shlédnout tv film Ztracený syn

Videosoubor: rip_ztsy_1994.ogv

Stopáž: 01:31:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Haing S. Ngor  (The General)Rob Cohen  (Teacher Beaton)John CheungVivian Wu  (Lili)Russell Wong  (Jian)Rebecca Gayheart  (Clair Armstrong)Roger Yuan  (Button Man)Stephanie NiznikKay Tong Lim  (Louyung Chang)Chi Moui Lo  (Wago)Steve RankinMarcus Chong  (Fu Qua Johnson)John  (Neo)John Cheung  (Sifu Yamou)Glenn Kubota  (White Powder Leong)Merritt Yohnka  (Enforcer)Paul Butler  (Estabrook)Roberto 'Sanz' Sanchez  (Club Patron)Brian Fong  (Bones Lee Hoy)Michael Flippo  (Foreman)Lucille Soong  (Ling)Jim Grollman  (Herb)Eric Frederick  (Pak Manu)Mitchell Thomas  (Hollander)Karen Kirschenbauer  (Sylvia Rutledge)Rhonda C. Johnson  (Annelle)Gary Wade Morton  (Garcia)Terry Laughlin  (Trawler Captain)Thomas H. Thompson  (Neo)Jeff Gibson  (Neo)Shewling M. Wong  (Chinese Translator)Gianni Lazuli  (Michael)Weigo Chang  (Buddhist Priest)Jay McCord  (Prisoner)Steele McGonegal  (Harry)Jeffrey Scott Taylor  (Uniform #1)Esther M. Milstead  (Chinese Wife)Rodney Sutter  (Semi Driver)Angela Thigpen  (Red Head)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (16)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 2. 3. 1994

Tématicky podobné tituly:

Kill Bill  (2003)Kung Fu Master  (2005)Xiao xia Chu Liu Xiang  (1993)Instinct to Kill  (2001)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Poslední kondor  (1987)Ztracený syn  (1994)Ztracený syn 3  (1994)Ocelový mumraj  (2000)Huang Fei-Hong zhi gui jiao qi  (1993)


Film Ztracený syn přidal do databáze uživatel dafi, za jeho úsilí mu děkujeme. Dafi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »