Ztracený syn (1994)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Ztracený syn zdarma

Hodnocení tv filmu:

7.1 / 10

TV Film režíroval:

John Nicolella  (†53 let)

Producenti tv filmu:

Rob Cohen  (70 let)Oscar L. Costo  (66 let)Robert Eisele  (71 let)Hester HargettRaffaella De Laurentiis  (65 let)George Lakes

Hudbu k tv filmu vytvořili:

David Bergeaud

Kamera a efekty:

Buzz Feitshans IV  (59 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • Vanishing Son I - Der Sohn des Drachen
  • Tomboló öklök
  • Apodrasi apo tin Kina
  • Vanishing Son
  • Dragões de Sangue
  • Vanishing Son I - Der Sohn des Drachen (1994) (TV)
  • Vanishing Son (1994) (TV)

Oficiální distributor:

Universal TV

Shlédnout Ztracený syn tv film z roku 1994 online

Ztracený syn

Shlédnout tv film Ztracený syn

Videosoubor: rip_ztsy_1994.ogv

Stopáž: 01:31:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Haing S. Ngor  (The General)Rob Cohen  (Teacher Beaton)John CheungVivian Wu  (Lili)Russell Wong  (Jian)Rebecca Gayheart  (Clair Armstrong)Roger Yuan  (Button Man)Stephanie NiznikKay Tong Lim  (Louyung Chang)Chi Moui Lo  (Wago)Steve RankinMarcus Chong  (Fu Qua Johnson)John  (Neo)John Cheung  (Sifu Yamou)Glenn Kubota  (White Powder Leong)Merritt Yohnka  (Enforcer)Paul Butler  (Estabrook)Roberto 'Sanz' Sanchez  (Club Patron)Brian Fong  (Bones Lee Hoy)Michael Flippo  (Foreman)Lucille Soong  (Ling)Jim Grollman  (Herb)Eric Frederick  (Pak Manu)Mitchell Thomas  (Hollander)Karen Kirschenbauer  (Sylvia Rutledge)Rhonda C. Johnson  (Annelle)Gary Wade Morton  (Garcia)Terry Laughlin  (Trawler Captain)Thomas H. Thompson  (Neo)Jeff Gibson  (Neo)Shewling M. Wong  (Chinese Translator)Gianni Lazuli  (Michael)Weigo Chang  (Buddhist Priest)Jay McCord  (Prisoner)Steele McGonegal  (Harry)Jeffrey Scott Taylor  (Uniform #1)Esther M. Milstead  (Chinese Wife)Rodney Sutter  (Semi Driver)Angela Thigpen  (Red Head)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (16)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 2. 3. 1994

Tématicky podobné tituly:

Kill Bill  (2003)Kung Fu Master  (2005)Xiao xia Chu Liu Xiang  (1993)Instinct to Kill  (2001)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Poslední kondor  (1987)Ztracený syn  (1994)Ztracený syn 3  (1994)Ocelový mumraj  (2000)Huang Fei-Hong zhi gui jiao qi  (1993)


Film Ztracený syn přidal do databáze uživatel dafi, za jeho úsilí mu děkujeme. Dafi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »