Muñecas del King Kong, Las (1981)

Dnes je 7.6. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Muñecas del King Kong, Las zdarma

  • Rok uvedení: 1981
  • Délka filmu: 1 hod 23 min
  • Země původu:  Kolumbie,  Mexiko
  • Originální jazyk: Španělština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Alfredo B. CrevennaAlfredo B. Crevenna  (106 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Las muñecas del King Kong

Shlédnout Muñecas del King Kong, Las film z roku 1981 online

Muñecas del King Kong, Las

Shlédnout film Muñecas del King Kong, Las

Videosoubor: MuEcasDelKingKongLas.webm

Stopáž: 01:22:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Armando Silvestre  (Miguel)Aldo Sambrell  (Damian)Frank BrañaLyn May  (Lyn May)Guillermo Álvarez BianchiRosa Gloria Chagoyán  (Rita)Grace Renat  (Renata)Diana Torres  (Alicia)Roberto Montiel  (Novio de Alicia)


Film Muñecas del King Kong, Las přidal do databáze uživatel Lucie123, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucie123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Porkyho odveta

Porkyho odveta

Kamarádi zjišťují, že nenáviděný Porky si místo zničeného podniku pořídil zábavní loď. A že se jim hodlá pomstít. To by ovšem nebyli naši vynalézaví studenti, aby mu zase neprovedli něco nekalého… Kamarádi letos končí, ale momentálně věnují pozornost novému pornofilmu. Přistihne je slečna Balbrickerová – a je zle. Přestože si chce ředitel Carter ještě online film prohlédnout – chlapci tvrdí, že jde o umělecké dílo –, protivná učitelka trvá na vyloučení nemravů, kteří ho přinesli do školy... shlédnout film »