Muñecas del King Kong, Las (1981)

Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Muñecas del King Kong, Las zdarma

  • Rok uvedení: 1981
  • Délka filmu: 1 hod 23 min
  • Země původu:  Kolumbie,  Mexiko
  • Originální jazyk: Španělština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Alfredo B. CrevennaAlfredo B. Crevenna  (105 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Las muñecas del King Kong

Shlédnout Muñecas del King Kong, Las film z roku 1981 online

Muñecas del King Kong, Las

Shlédnout film Muñecas del King Kong, Las

Videosoubor: MuEcasDelKingKongLas.webm

Stopáž: 01:22:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Armando Silvestre  (Miguel)Aldo Sambrell  (Damian)Frank BrañaLyn May  (Lyn May)Guillermo Álvarez BianchiRosa Gloria Chagoyán  (Rita)Grace Renat  (Renata)Diana Torres  (Alicia)Roberto Montiel  (Novio de Alicia)


Film Muñecas del King Kong, Las přidal do databáze uživatel Lucie123, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucie123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »