Poslední kondor (1987)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Poslední kondor zdarma

 • Rok uvedení: 1987
 • Délka filmu: 1 hod 33 min
 • Země původu:  Hong Kong
 • Originální jazyk: Angličtina, Cantonese
 • Žánr: Akční, Drama, Válečný
 • Formát obrazu: 2.35:1  (Panavision)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

7.5 / 10

Film režíroval:

Sammo Hung Kam-Bo  (67 let)

Producenti filmu:

Jeffrey Lau  (67 let)Corey YuenMa Wu  (†72 let)Leonard HoPui

Hudbu k filmu vytvořili:

Chung Ting Yat

Kamera a efekty:

Arthur Wong

Film uveden také pod názvy:

 • To geraki tis Anatolis
 • Os Condores do Oriente
 • Omada krouseos 'Kondoras'
 • Eastern Condors
 • Източни кондори
 • Dung fong tuk ying

Oficiální distributor:

Golden Harvest Company

Shlédnout Poslední kondor film z roku 1987 online

Americká armáda chystá tajnou misi, jejímž cílem je zničit ukrytý sklad zbraní ve Vietnamu. Úkolu se má zhostit speciálně vycvičené komando složené ze samých zločinců. Za splnění úkolu je jim nabídnuta svoboda a tučná odměna. Nikdo už jim ale neřekl, že cesta k úspěšnému provedení akce vede peklem.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Poslední kondor

Shlédnout film Poslední kondor

Videosoubor: rip_poko_1987.mov

Stopáž: 01:33:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Haing S. Ngor  (Yeung Lung)Woo-ping Yuen  (Yun)Corey Yuen  (Judy Vu)James Tien  (Village Thug)Ma Wu  (Vietnamese Officer)Ching-Ying Lam  (Lieutenant Lam)Lung Chan  (Potato Head)Billy Chow  (General's elite soldier)Sammo Hung Kam-Bo  (Ming)Biao Yuen  (Man Yen Chieh)Jasuaki Kurata  (General's elite soldier)Wah Yuen  (Giggling General)Dick Wei  (General's elite soldier)Phillip Ko  (Viet Cong Soldier)Kar-Lok Chin  (Siu)Charlie Chin  (Szeto Chin)Billy Lau  (Ching)Melvin Wong  (Colonel Yang)Joyce Godenzi  (Guerrilla Girl #1)Min Kan Ng  (Vietnamese Soldier)Kin  (Col. Young's commando)Chi Jan Ha  (Guerrila Girl #3)Kwok Keung Cheung  (Ching)Man Yan Chiu  (Cambodian Guerrilla)Chi Wai Tai  (Commando)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (R)UK (18)

Tématicky podobné tituly:

Zjizvená tvář  (1983)Vetřelci  (1986)Terminátor 2: Den zúčtování  (1991)Terminátor  (1984)Neúplatní  (1987)Leon  (1994)Zjizvená tvář  (1932)Vyšší princip  (1960)Predátor  (1987)Matrix  (1999)


Film Poslední kondor přidal do databáze uživatel logtekkners, za jeho úsilí mu děkujeme. Logtekkners také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »