Neuvěřitelné vlastnosti včel (2004)

Dnes je 28.2. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Neuvěřitelné vlastnosti včel zdarma

Hodnocení tv filmu:

8.3 / 10

Shlédnout Neuvěřitelné vlastnosti včel tv film z roku 2004 online

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Shlédnout tv film Neuvěřitelné vlastnosti včel

Videosoubor: 3267538004_NIVVE_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 00:52:01 Přehrát tv film ZDARMA


Film Neuvěřitelné vlastnosti včel přidal do databáze uživatel Shayla, za jeho úsilí mu děkujeme. Shayla také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Život je cesta

Život je cesta

Něžný milostný příběh, napínavé psychologické drama, inspirativní fyzická a duševní proměna – tím vším online film je a navíc i milníkem v kariéře Bette Davis, jíž přinesl už šestou nominaci na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon. Kouzelným způsobem tu ztělesňuje Charlotte Valeovou, starou pannu, která se vzepře své dominantní matce (Gladys Cooper, také nominována na Oscara), aby objevila lásku, smutek a nakonec spokojenost... shlédnout film »

Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »