Fanoušci (2000)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Fanoušci zdarma

 • Rok uvedení: 2000
 • Délka filmu: 1 hod 39 min
 • Země původu:  Velká Británie
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Komedie
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby Digital

Hodnocení filmu:

7.1 / 10

Film režíroval:

Mark Herman

Producenti filmu:

Stephen Woolley  (63 let)Elizabeth KarlsenCathy Lord

Hudbu k filmu vytvořili:

Michael Gibbs  (82 let)Ian Broudie  (61 let)

Kamera a efekty:

Andy Collins  (58 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Miodzio
 • Ticket für ein Jahr
 • Szezonbérlet
 • Season Ticket
 • Prenditi un sogno
 • Purely Belter
 • ¡Qué pasada!
 • Quelli pazzi per il calcio
 • Na Maior
 • Newcastle Boys

Oficiální distributor:

FilmFour

Shlédnout Fanoušci film z roku 2000 online

Newcastle United nemá věrnější a zanícenější fanoušky, než jsou tihle dva teenageři - i když ani jeden z nich se na jejich zápasy moc často nedostane. Kde by taky jeden kluk, který má ještě chodit do školy, a jeden mladistvý nezaměstnaný vzali dost peněz na vstupenky, že? O to větší je však jejich společný, byť evidentně nesplnitelný sen: opatřit si na příští sezonu permanentku. Pět set liber je ovšem částka, o které by si oba mohli tak leda nechat zdát. Jenomže když se chce, jde všechno. A Gerry a Sewell chtějí opravdu moc. Tak moc, že jsou ochotni vzdát se všech životních radostí (tedy fetu, pití a kouření), ba že jsou dokonce ochotni tvrdě máknout (nejenom někde něco výhodně štípnout), a onu horentní částku si naspořit. A jak se zdá, v ulicích Newcastlu se i nemožné může stát skutkem...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Fanoušci

Shlédnout film Fanoušci

Videosoubor: Fanousci.ogv

Stopáž: 01:38:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Chris Beattie  (Gerry McCarten)Greg McLaneCharlie Hardwick  (Mrs. McCarten)Mark HermanKevin Whately  (Mr. Caird)Madeleine Moffat  (Mrs. Harvey)Su Elliot  (Mrs. Brabin)Alan Shearer  (Sám sebe)Dylan Barnes  (Edgy man)Adam Fogerty  (Zack)Tracey Wilkinson  (Mrs. Caird)Willie Ross  (Ginga)Tim Healy  (Mr. McCarten)Trevor Fox  (Car park attendant)Phil Swinburne  (Policeman)Roy Hudd  (Mr. Sewell)Michael Hodgson  (Business man)Val McLane  (Maureen)Anna  (Dinner lady)Lynne Wilmot  (Cashier)Bill Gerard  (Policeman)Greg McLane  (Sewell)Jody Baldwin  (Gemma)Kerry Ann Christiansen  (Bridget)Tracy Whitwell  (Clare)Kate Garbutt  (Baby Sheara)Laura Garbutt  (Baby Sheara)Daniel James Lake  (Matthew Brabin)Libby Davison  (Miss Warren)Jo  (Waterstone's assistant)Anne Orwin  (Auntie Maud)Rebekah Joy Gilgan  (Cashier)Joyce Gibbs  (Magistrate)Christopher Connel  (Vicar)Veronica Twidle  (Old dear)Charlie Richmond  (Mally)Chris Wiper  (Jimmy)Richard Dawson  (Bright boy)Helen Parker  (Bright girl)Adam Moran  (Darren)Joanne Hickson  (Janine)Hayley Murray  (Kebab shop girl)Brendan P. Healy  (Park worker)Billy Fane  (Bingo caller)Stuart Hilton  (Second Bingo Caller)Cat LaCohie  (Lindsey)Shane Swift  (Librarian)Sue Reid  (Businesswoman with Car)David Robinson  (Extra)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (15)Německo (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 28. 4. 2005
 • Velká Británie 3. 11. 2000

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)Soccer Dog: The Movie  (1999)


Film Fanoušci přidal do databáze uživatel sofia, za jeho úsilí mu děkujeme. Sofia také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »