Apparitions fantômatiques (1910)

Dnes je 5.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Apparitions fantômatiques zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Georges Méliès  (†76 let)

Shlédnout Apparitions fantômatiques film z roku 1910 online

Apparitions fantômatiques

Shlédnout film Apparitions fantômatiques

Videosoubor: 233346036_AFM_DVDRip_TreZzoR.mp4

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA


Film Apparitions fantômatiques přidal do databáze uživatel stastnak, za jeho úsilí mu děkujeme. Stastnak také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Moderní architektura na Slovensku

Moderní architektura na Slovensku

Dokumentárny online film režiséra Ladislava Kaboša zachytáva premeny modernej architektúry Slovenska v priebehu pohnutých desaťročí 20. storočia. Približuje 16 najvýznamnejších diel od vzniku ČSR až po súčasnosť, pričom reflektuje aj významné historické momenty zrodu moderného Slovenska Online film obsahuje vzácne dobové zábery objektov v historických súvislostiach. Odbornou garantkou dokumentu je Henrieta Moravčíková, vedecká pracovníčka Ústavu stavebníctva a architektúry SAV. Kameramanom filmu je Dodo Šimončič... shlédnout film »

Nákupčí peří

Nákupčí peří

Jugoslávský barevný online film Nákupčí peří režiséra Aleksandra Petroviče je nesporně nejvýznamnějším činem a mezinárodně nejúspěšnějším dílem jugoslávské kinematografie posledních let. Vypráví baladický milostný příběh z jugoslávské Vojvodiny, z kraje, v němž žije pohromadě zcela nezvyklá směsice národností. Vedle Srbů, Slovinců, Rumunů a Maďarů je zde i velké množství Cikánů. A právě ti jsou hrdiny Petrovičova filmu... shlédnout film »