Ninja Man (2002)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ninja Man zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Ninja Man film z roku 2002 online

Ninja Man

Shlédnout film Ninja Man

Videosoubor: 3889534406_NM_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:22:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Olegar FedoroLisa Devlin


Film Ninja Man přidal do databáze uživatel saruman, za jeho úsilí mu děkujeme. Saruman také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »