Město Zero (1989)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Město Zero zdarma

Hodnocení filmu:

7.6 / 10

Film režíroval:

Karen Šachnazarov  (68 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Eduard Nikolajevič Artěmjev  (83 let)

Kamera a efekty:

Nikolay Nemolyaev  (82 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Город Зеро
 • City Zero
 • Kaupunki nimeltä Nolla
 • Città Zero
 • Miasto zero
 • Grad Nula
 • Zero City
 • Zéró város
 • Ciudad Zero
 • Gorod Zero

Oficiální distributor:

Mosfilm

Shlédnout Město Zero film z roku 1989 online

Režisér Karen Šachnazarov již od studentských let spolupracuje se scenáristou Alexandrem Boroďanským. Z jejich spolupráce vznikl i film Město Zero. Jednoho dne přijede vlakem do obyčejného anonymního města (odtud i název filmu) inženýr Alexej Varakin, aby vyřídil v místní továrně obyčejnou obchodní záležitost. Události však nabývají naprosto odlišných forem, než by se dalo očekávat. Nahá sekretářka, zcela samozřejmě pracující v kanceláři, moučník v podobě lidské hlavy, zastřelený kuchař, a všechny další absurdní situace, jež nabírají nevysvětlitelnou rychlost a nad nimiž se nestačí užaslý a vystrašený Varakin ani zamyslet, vrcholí prohlídkou bizarního vlastivědného muzea. Voskové figuríny tu znázorňují slavné osobnosti města. Vedle sebe stojí Attila a Stalin, trojský král Dardan a první zdejší tanečníci rokenrolu, kohorta římských legionářů a občanka Petuchovová, živící se prostitucí během mezinárodního festivalu mládeže. Obyvatelé města se chovají jako lidé, ale divák žasne, jak mohou žít uprostřed tak nesmyslného světa. Naskýtá se otázka, zda-li není veškerá absurdnost díla jen přibarvenou realitou světa našeho. Ba co víc, zda není realita našeho žití jenom umělecky přenesena na plátno.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Město Zero

Shlédnout film Město Zero

Videosoubor: 1744627276_MSZ_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:44:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Vladimir Meňšov  (The Prosecutor)Oleg Basilašvili  (The Writer)Armen Džigarchanjan  (The Factory Director)Leonid Filatov  (Aleksei Varakin)Jevgenij Jevstignějev  (The Museum Director)Yuriy Sherstnyov  (The Waiter)Pyotr Shcherbakov  (The Mayor)Aleksei Zharkov  (Investigator)Yelena Arzhanik  (The Secretary)Aleksandr BespalyyArkadi IdesTatyana KhvostikovaYevgeni Zernov

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 22. 3. 1991

Film Město Zero přidal do databáze uživatel dancehrochsabri, za jeho úsilí mu děkujeme. Dancehrochsabri také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »