Přehrát zdarma film: Mystery of Brudenell Court, The (1924)

Dnes je 7.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Přehrát: Mystery of Brudenell Court, The


Film
Mystery of Brudenell Court, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hugh Croise

Shlédnout Mystery of Brudenell Court, The film z roku 1924 online

Mystery of Brudenell Court, The

Shlédnout film Mystery of Brudenell Court, The

Videosoubor: 3624222465-XVid.avi

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

John F. Hamilton


Film Mystery of Brudenell Court, The přidal do databáze uživatel adagombitova, za jeho úsilí mu děkujeme. Adagombitova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »